0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Рами та маятники

Рама мотоцикла

 
На цих сторінках нашого сайту представлені товари, які розміщуються на рамі мотоцикла. А беручи до уваги той факт, що рама є однією з головних частин мотоцикла і на неї кріпляться всі деталі мотоцикла, перелік товарів виглядає дуже переконливо. У нас ви зможете підібрати та купити кермо для мотоцикла, різні пластикові навісні вироби, багажник для мотоцикла та багато іншого, представлені на сторінках нашого сайту.

Якщо про першу функцію рами було сказано в першому абзаці (кріплення всіх елементів мотоцикла), то друга її дуже важлива функція полягає у дотриманні заданої геометрії. У даному випадку йдеться про довжину колісної бази, рівень центру тяжіння, а також заданий нахил вилки. Враховуючи вплив на раму мотоцикла різноманітних сил, її рівень жорсткості має бути достатнім для їх подолання.

Рами виготовляють із сталі. Перевагою сталі перед іншими матеріалами є її міцність, жорсткість та відносна дешевизна. До недоліків можна віднести велику вагу і схильність до корозії. Виготовлятися рами для мотоциклів можуть також алюмінію, титану і так званих композитних матеріалів (наприклад, магній або карбон). Проте ціна таких рам суттєво зростає.

 
 

Колектив інтернет магазину “Motokvartal” бажає вам безаварійних поїздок, а у разі поломки транспортного засобу, вдалих покупок у нашому магазині необхідних запасних частин. Наші співробітники готові надати посильну консультативну допомогу в підборі якісних деталей.
 

 
Вгору