0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Запчастини на мотоблок Крот

Запчастини на мотоблок Крот

Мотоблок або мотокультиватор з назвою «Крот», що добре запам'ятовується, став першим серед виробів, що належать до сільськогосподарської малогабаритної техніки, яку почали випускати російські промислові підприємства. Сталася ця подія на початку вісімдесятих років двадцятого сторіччя. Втім, випуск вищезгаданої продукції продовжується і в даний час, причому до її виробництва підключилися окремі підприємства Китайської республіки. За допомогою мотоблоку «Крот» можна виконувати різноманітні роботи, пов'язані з сільським господарством. Основна сфера застосування - обробіток ґрунту у підсобних господарствах, присадибних чи дачних ділянках, а також городах. Звичайно на невеликих ділянках всі роботи, пов'язані з обробітком ґрунту, можна виконати і вручну, але для цього необхідні значні тимчасові та фізичні витрати.

Призначення мотоблоку

Плуг чи фреза?

Якщо порівнювати роботу фрези, що з традиційно застосовується для обробки ґрунту плугом, то ті, хто практично виконував таку операцію і за допомогою плуга, і за допомогою фрези, відзначають безперечно велику ефективність застосування фрези. Вона краще виконує перемішування мінеральних та органічних добрив з ґрунтом, причому по всій глибині обробки, якісніше розпушує ґрунт, та й процес подрібнення бур'янів та їх коріння відбувається на вищому рівні. Даному мотокультиватору під силу виконувати роботи навіть на ділянках, які раніше не піддавалися обробці, а також на важких ґрунтах. Є можливість розширити діапазон використання цього мотоблока за допомогою додаткового обладнання. Їх застосування дасть можливість проводити скошування трави, прополювання між засіяними рядами, підгортання картоплі та інші роботи.

Приклади навісного обладнання

Є й інші пристрої, які дозволять кардинально змінити сфери застосування мотоблока. Так, наприклад, поворотно-зчіпний пристрій плюс встановлені гумові колеса на вихідних валах редуктора і цілком можна буде перевозити вантажі близько двохсот кілограм, а встановлення насоса вирішить проблему з перекачуванням рідин. Мотокультиватор або мотоблок «Крот» досить простий в управлінні та порівняно недорогий в обслуговуванні та ремонті. Для його зберігання не потрібно виділяти великі майданчики, а в разі потреби, завдяки його невеликим габаритам та прийнятній масі, перевезення до місця зберігання чи використання труднощів не викличе. Завдання з перевезенням значно полегшують так звані підйомні колеса, які під час роботи можуть бути підняті або зовсім зняті з мотоблока.

Де купити

Для придбання запасних частин на мотоблок «Крот», звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити запчастини на мотоблок Крот;;
  • замовити запчастини на мотоблок Крот з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом запчастин на мотоблок Крот;
  • дізнатися ціни на запчастини на мотоблок Крот та придбати необхідні недорого;
Відображення:
Вгору