0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Вимірювальні прилади

Вимірювальні прилади

Виконуючи ту чи іншу роботу, людина не може уникнути вимірювальних приладів, у тому числі спеціального призначення. Ці прилади дозволяють ухвалити правильне рішення при роботах пов'язаних з діагностикою, а також у разі необхідності виконання ремонтних робіт. Перелік вимірювального інструменту великий і в кожній сфері індивідуальний. Основну увагу виробники приділяють таким сферам, як будівельні роботи та виготовлення приладів для використання транспортної техніки. Прикладом можуть бути такі вимірювальні прилади, як лазерний будівельник площин, лазерний далекомір, вологомір, детектор прихованих неоднорідностей, прилад для перевірки свічок запалювання, вольтметр, штатив для лазерних будівельників, штанга для установки лазерного будівельника, ультразвуковий далекомір, детектор зелений лазерного променя, електровимірювальні кліщі, цифровий мультиметр, детектор для виявлення металу, деревини та електронапруги.

Струмовимірювальні кліщі

У будівництві, побуті та при обслуговуванні автомобільної та мототранспортної техніки, нерідко виникає необхідність використовувати струмовимірювальні кліщі. Цей прилад допомагає зробити виміри параметрів ланцюга електроживлення, у тому числі таких, як напруга, потужність, силу струму, величину фазового кута, причому зробити все це можливо без розриву і порушень функцій електричного ланцюга. Струмовимірювальні кліщі або, як їх ще називають, кліщовий амперметр, здатні виконати вимірювання сили струму в електроустановках, що знаходяться під напругою до десяти тисяч вольт, і при цьому для їх роботи немає необхідності втручатися в роботу електроустаткування. Принцип роботи струмовимірювальних кліщів можна порівняти з принципом роботи трансформатора, який має лише один виток. У цьому випадку первинна обмотка є шиною або дротом, на яких і роблять виміри. Щодо вторинної обмотки, то вона підключена до амперметра і має багато витків.

Про лазерного будівельника площин

Ще одним незамінним приладом на сьогоднішній день при проведенні геодезичних та будівельних робіт є лазерний будівельник площин. З його допомогою можна наочно побачити, як горизонтальний, так і вертикальний рівні, які будуть позначені лазерними лініями, що добре переглядаються. Прилади, які раніше застосовувалися для виконання подібних робіт, іменувалися пухирцевими рівнями або рівнями. Але, за точністю виміру та побудови, всім існуючим приладам не зрівнятися лазерним будівельником площин. За твердженнями фахівців, лазерний будівельник вимірює в п'ять разів точніше, ніж бульбашковий рівень. Усередині цього приладу розміщений компенсатор, він же маятник із закріпленими лазерними випромінювачами. Для перетворення променя в лінію його попередньо пропускають через призму циліндричної форми. Немає причин не довіряти цьому новому приладу, хоча б тому, що принцип його роботи побудований на тому ж принципі, що й робота звичайного схилу, сперечатися з яким не стане ніхто.

Де купити

За великим рахунком лазерний будівельник площин, це виска з вбудованими випромінювачами. Для прискорення процесу зупинки маятника застосовують магніти. Магнітне поле, що створюється магнітами, сприяє найшвидшому припиненню коливань маятника. Тобто, в будь-якому випадку, навіть якщо будуть невеликі відхилення, стрижень маятника за будь-яким займе строго вертикальне положення і аналогічно нитковому схилу, відбудеться компенсація нахилу. Така компенсація діятиме при відхиленні приладу до чотирьох градусів. У разі перевищення цієї норми прилад повинен подати звуковий сигнал про неможливість автоматичного вирівнювання. За бажання придбати будь-який вимірювальний прилад, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити вимірювальні прилади;
  • замовити вимірювальні прилади з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом вимірювальних приладів;
  • дізнатися ціни на вимірювальні прилади та придбати необхідний недорого;
Відображення:
Вгору