0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Термобілизна

Термобілизна

 
Розглядаючи термобілизну чоловічу, жіночу термобілизну або аналоги дитячої білизни, можна відзначити, що вони відрізняються лише формою і розміром, при цьому виконуючи однакові функції. Головною функцією будь-якої термобілизни є збереження шкіри людини сухою, за будь-яких фізичних навантажень. Або тобто термобілизна покликане позбавляти людину від виступаючого поту під час занять спортом, у тому числі і мотоциклетним.

На цих фотографіях представлені деякі види термобілизни.
 

Важливо відзначити, що виготовляють таку білизну на основі стовідсоткової синтетики і при відведенні вологи, сама термобілизна залишається сухою. У принципі таку білизну можна навіть порівняти, як би з другою шкірою людини, яка теж дихає. У результаті навіть інтенсивні навантаження не створюють у відчуття спеки, що займається. .
Синтетичні нитки, що входять до складу термобілизни, еластичні, внаслідок чого такі вироби не схильні до розтягування при носінні та пранні. Крім того для зручності споживачів виробники при виготовленні такої білизни не нашивають на неї етикеток, бірок, а всі шви мають у своєму розпорядженні на зовнішній стороні виробу зводячи їх кількість до мінімуму.

При виборі термобілизни намагайтеся підібрати її якомога ближче до вашого розміру. Воно має щільно облягати тіло, проте при цьому не обмежувати рухів і не здавлювати ні шкіру, ні внутрішні органи вашого організму. Запам'ятайте, що термобілизна, що не відповідає за розмірами, виконати свою функцію не зможе.

Зверніть увагу на те, щоб вибраний вами виріб був підданий антибактеріальній обробці. У цьому випадку така білизна не просочуватиметься запахом поту і зможе нейтралізувати можливе подразнення шкіри, запобігаючи прояву алергічних реакцій. Звичайно, прати його все одно доведеться, проте завдяки своїм властивостям довго чекати, поки така білизна висохне, не доведеться. Крім того, застосовувати праску немає жодної необхідності, а також можна не побоюватися, що на тілі залишаться сліди фарби.

Купити термобілизну в Україні, Києві та інших містах, можна за допомогою нашого інтернет магазину самостійно або скориставшись послугами його фахівців - консультантів.
Відображення:
Вгору