0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Комплекти форсунок

Комплекти форсунок

Класичний спосіб приготування паливної суміші, а саме за допомогою карбюратора, поступово відходить у минуле. На зміну цьому методу прийшла система, що називається інжекторною. Завдяки їй стало можливим більш точно дозувати кількість паливної мережі, що подається в циліндри двигуна. Як результат - зростання економії палива, зниження токсичності газів, що відпрацювали, і плюс до цього збільшення прийомистості двигуна мотоцикла. Про переваги інжекторної системи конструктори говорять давно, і як наслідок її впровадили на таких заводах з випуску мототранспортної техніки, як Moto Guzzi, Suzuki, Yamaha, Ducati, Honda та BMW. Якщо мотоцикл, що експлуатується, не обладнаний інжекторною системою, тобто сенс, після того, як карбюратор прийде в непридатність, встановити вищевказану систему.

Загальні відомості про форсунку

Основним елементом інжектора є форсунка, за допомогою якої здійснюється подача паливної суміші до впускного клапана циліндра двигуна. Кількість форсунок відповідає кількості циліндрів у двигуні. Сама форсунка є нерозбірною деталлю, всередині якої встановлений електромагнітний клапан. Для того щоб клапан спрацював, на нього необхідно подати імпульс електричного струму. Для вирішення цього завдання застосовують електричний контролер і саме з його допомогою відбувається своєчасне відкриття електромагнітного клапана. Чим вище буде тиск у паливній системі мотоцикла і чим більшою буде тривалість імпульсу контролера, тим більша кількість палива надійде в розпорошеному стані в циліндр двигуна.

Якщо не спрацьовує клапан

Дізнатися чи знаходиться форсунка інжектора в робочому стані чи ні, особливих труднощів не становить. При подачі імпульсу електричного струму на форсунку інжектора спрацьовує електричний клапан, при цьому має бути чутне характерне клацання. Переконатися, що таке клацання дійсно є, можна за допомогою слуху, застосувавши стетоскоп, або навпомацки, приклавши до форсунки палець руки. Якщо клапан не спрацьовує, необхідно з'ясувати причину або причини, чому він не спрацьовує. Причин може бути кілька і майже всі вони пов'язані з надходженням електричного струму. Наприклад, можуть бути порушені контакти в електричних роз'ємах, несправність самої електропроводки, а також до цього можуть бути причетні обмотки електромагніту, якщо вони пошкоджені.

Зовнішні прояви несправності інжектора

На несправності інжекторної системи часто вказують зовнішні ознаки, які можуть виявлятися у підвищеній токсичності газів, провалів або ривків, що відпрацювали при спробі підвищити обороти двигуна, неможливості досягти повної потужності, а також у нестабільності при роботі двигуна на холостому ходу. Найчастіше усунути ці явища можна самостійно, але бувають випадки, коли відремонтувати форсунку неможливо. Проблем з придбанням нової форсунки немає, але рекомендуємо звертатися тільки до спеціалізованих магазинів з продажу запасних частин для мотоциклів, які дають гарантію на вироби, що реалізуються. Покупки у таких магазинах знижує до мінімуму ризик купити неліквідну деталь чи підробку.

Не зайвим звернути увагу на фірму, яка є виробником форсунок для мотоциклетних двигунів. Так, продукція компанії KEIHIN, як правило, не викликає претензій у споживачів. Що стосується виробів китайських підприємств, то вони відрізняються нижчою ціною і якістю, що все підвищується, але перед покупкою бажано проконсультуватися з продавцем або менеджером торгуючої організації. Консультаційні послуги абсолютно безкоштовно надає наш інтернет-магазин. Звертаючись до цього магазину ви отримуєте можливість:

  • купити комплекти форсунок від найкращих світових виробників та відповідно гарної якості;
  • дізнатися ціни на комплекти форсунок та купити їх недорого;
  • скористатися каталогом форсунок;
  • замовити комплекти форсунок з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
Відображення:
Вгору