0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент для приводних ланцюгів

Інструмент для приводних ланцюгів

Існує безліч інструментів обслуговування приводної ланцюга мотоцикла. До них можна віднести такі пристрої, як універсальний знімач ланцюга, набір для мастила, знімач ланцюга під крок, пристрій для різання ланцюга, обтискний пристрій, щітка для чищення приводного ланцюга та багато іншого. Привідний ланцюг будь-якого мототранспортного засобу, як і інших механізмів, що мають аналогічний ланцюг, необхідно обслуговувати регулярно та своєчасно. Те, що сам ланцюг разом із ведучою і веденою зірками, у разі ігнорування її обслуговування зноситься в прискореному режимі, це ще підлога справи, а от якщо під час руху ця деталь розірветься, злетить або затисне в районі передньої зірки, то наслідки можуть бути самі несприятливі. Якщо ланцюг розтягнутий чи зношений, то ймовірність того, що він злетить надзвичайно великий, і не факт, що він або його частини не полетять у голову недбайливого мотоцикліста. Про тягу на задньому колесі у такому разі взагалі говорити не доводиться. А у разі заклинювання передньої зірки, швидше за все те саме відбудеться і з двигуном. Наслідки – уважно читай книгу з капітального ремонту двигунів.

Про приводний ланцюг

Серед справжніх шанувальників мотоциклетного руху, рідко можна зустріти лінивих людей. Якщо ж такі трапляються, то швидше за все вони воліють не обслуговувати мотоциклетний приводний ланцюг, а змінювати його, закупивши попередньо оптом дешево кілька екземплярів. Як то кажуть, якщо є зайві гроші і неправильно ростуть руки, то й такий варіант буде не марним. Але, підтягувати дешеві ланцюги доводиться як мінімум через кожні сто чи двісті кілометрів, оскільки вони через неякісний метал, схильні до швидкого розтягування. Міняти через кожну тисячу, причому разом із ведучою та веденою зірками. А при поїздках, скажімо під час туристичного походу, замість отримувати задоволення від поїздки, доведеться займатися ланцюгом. Так що такий варіант навряд чи заощадить час, а от по кишені вдарить. Пристосування та інструмент для обслуговування приводного ланцюга, неважко придбати у торговельній мережі, що суттєво полегшить роботи з обслуговування ланцюга.

Порядок змащення

Якісні мотоциклетні ланцюги коштують відповідно недешево, але виконувати їхню підтяжку не доводиться частіше одного разу на дві тисячі кілометрів. А за своєчасної профілактики не дивно буде, якщо вона прослужить усі двадцять тисяч кілометрів. Безперечно, що витрати на приводний сальниковий ланцюг хорошої якості досить чималі, зате в такому варіанті власник мотоцикла почувається в безпеці. У цьому випадку ланцюг, як правило, вимагає промивання та мастила, орієнтовно кожні п'ятсот чи шістсот кілометрів. Змащувати приводний ланцюг попередньо не промивши його, категорично не рекомендується. Олія перемішана з пилом і брудом, швидше за все перетворитися на щось абразивне, здатне за короткий термін сточити, як зірки, так і ланки ланцюга. Для промивання ланцюга потрібно не так вже й багато. Можна взяти спеціальне сучасне пристосування для промивання ланцюга, уайт-спірит або гас, шматок картону та ганчірки. У крайньому випадку пристрій можна замінити на звичайну зубну щітку.

Де купити

Подальші дії особливих талантів не потребують. Головне закріпити мототранспортний засіб у стійкому положенні, прикрити картонкою заднє колесо та акуратно його обертаючи, за допомогою пристосування (пензлика, зубної щітки), кілька разів промити ланцюг по всій довжині, застосовуючи миючий засіб. Гас або уайт-спірит виконують завдання з розм'якшення старого мастила, але гуму не псують. Далі протираємо ганчіркою, чекаємо поки висохне і наносимо мастило. Звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити інструмент для приводних кіл;
  • скористатися каталогом інструменту для приводних кіл;
  • дізнатися ціни на інструмент для приводних ланцюгів та придбати необхідний недорого;
  • замовити інструмент для приводних ланцюгів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України.
Відображення:
Вгору