0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Блоки перемикання та кнопки для японських скутерів

Блоки перемикання та кнопки для японських скутерів

Перші дані про електрику згадуються ще у шістнадцятому столітті. Зроблене тоді відкриття мало велике значення, наслідки якого важко переоцінити. Безперечно, електрична енергія є основним видом енергії, якою людство користується в даний час. Зараз важко уявити, як люди жили раніше, і не мали можливості використовувати цю енергію на своє благо. Більш-менш широко використовувати електроенергію почали наприкінці ХІХ століття. Одночасно з використанням електроенергії для господарських та побутових потреб, вчені та винахідники серйозно почали вивчати можливості її застосування у різних транспортних засобах. Для цього насамперед необхідно було виготовити переносне джерело електричної енергії. Цього вдалося досягти вже на порозі ХХ століття. Переносним джерелом електроенергії став відомий усім акумулятор. Його родоначальниками стали такі вчені, як Юнгер та Едісон, за що сучасні водії і мають бути їм вдячні.

Про акумулятори

Наприкінці тридцятих, початку сорокових років минулого століття на зміну газовим пальникам, які використовувалися в ті часи як освітлювальні прилади на автомобілях і мотоциклах, прийшли акумулятори. Процес заміни тривав близько десяти років, причому спочатку акумулятори через свою масу і розміри могли бути встановлені тільки в автомобілях. І лише потім, коли масу та розмір акумулятора вдалося зменшити, з'явилася можливість встановлювати їх на мототранспортні засоби. Заряду акумулятора надовго не вистачало, тому тільки тоді, коли стало можливим їх використання спільно з генераторами, вони набули широкого поширення. До того часу вже був налагоджений і випуск ламп у достатньому асортименті, що дозволило забезпечити досить хороше освітлення, як усередині транспортного засобу, так і його габаритів, а також за рахунок ближнього та далекого світла висвітлювати ділянку дороги, що проїжджає.

Управління електроприладами мотоцикла

Усіми освітлювальними приладами, які розміщувалися у транспортному засобі, необхідно було керувати. Для керування освітлювальними приладами на мотоциклі встановлюються різні блоки керування та кнопки. Так з їхньою допомогою не відволікаючись від стеження за дорогою, можна включити або вимкнути габаритні вогні, переключити з ближнього на далеке і навпаки світло головної фари, включити правий або лівий повороти, а також сигнал аварійної зупинки. Всі блоки керування та кнопки розміщуються на кермі мотоцикла, а конкретне їхнє місце може визначити сам власник мотоцикла. Ніщо не заважає йому підлаштувати розташування цих блоків і кнопок так, щоб зручно було ними користуватися.

Про виробників блоків управління

Завдяки різним виробникам придбати блоки керування електричними приладами мотоцикла не складно. Тим більше, що у виробництві цих виробів беруть участь такі компанії, як EVO, KOMATCU, Manle, XVP та ZUNA. Мало того, в даний час можна спостерігати велику активність китайських підприємств у плані виробництва та поставок у торговельну мережу блоків перемикання і кнопок, у тому числі і для скутерів, що випускаються в Японії. Низькі ціни, широкий асортимент і зростаюча якість роблять китайські підприємства цілком конкурентними на ринку запасних частин для мотоциклів.

Причин заміни блоків перемикання чи електричних кнопок може бути безліч. Але яка б не була причина саме у вас, ніщо не повинно завадити вам звернутися в наш інтернет-магазин. Тут вам відкриваються такі можливості:

  • купити блоки перемикання та кнопки для скутерів, у тому числі і японського виробництва;;
  • замовити блоки перемикання та кнопки з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом блогів перемикання та кнопок;
  • дізнатися ціни на блоки перемикання та кнопки, з можливістю купити їх недорого;
Відображення:
Вгору