0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Зірки передні

Зірка передня 

Як вибрати та купити провідну зірку на мотоцикл

Передня зірка на мотоцикл і задня деталь є важливими елементами приводної системи мототехніки, які дозволяють зусиллю, що утворюється в силовому агрегаті, надходити на заднє колесо, змушуючи мотоцикл рухатися. Так як цей елемент знаходиться під впливом значних навантажень і постійно перебуває в русі, справність мото зірок має ключове значення для безпеки та комфорту їзди.

Ведуча зірка мотоцикла та її особливості

Грунтуючись на розмірах мото зірок, здійснюється коригування моменту, що крутить, що передається або приймається цими елементами. Так, збільшення передньої деталі підвищить передачу потужності двигуна. Що стосується задньої зірки, тут відбувається передача зусилля ланцюга заднього колеса, і зростання його розмірів покращить розгін байка.

Щоб грамотно обрати та купити передню зірку на мотоцикл, слід приділити увагу рекомендаціям виробника мототехніки. Тим більше, якщо ви вперше здійснюєте коригування потужних характеристик байка у такий спосіб.

Має значення і така особливість, як посадковий діаметр мотозірки, її тип кріплення та ширина. Облік даних нюансів важливий для точної установки запчастини на мотоцикл без необхідності змінювати і ланцюг.

Передня зірка на кросовий мотоцикл – вибираємо з розумом

Для грамотного підбору провідної зірки, що відповідає посадковим місцям конкретної мототехніки, слід звернутися до типорозмірів. Кожен виробник має цілу лінійку продукції, але навіть у єдиному типорозмірі можуть бути відмінності, що виражаються в матеріалах та кількості зубів.

Що ж принесе передня зірка на кросовий мотоцикл із різним числом зубів? Це дозволяє коригувати загальне передатне число. Якщо вибрати передню деталь з великою кількістю зубців і задню з меншою кількістю, це покращить передачу крутного моменту двигуна на колесо. Тобто розгін покращиться, але максимальна швидкість буде знижена.

Продукція знаменитих брендів: GROSSKOPF, JT Sprockets, PBR, Sunstar відрізняється використанням передових технологій і різних сплавів при створенні мото зірок. Такі деталі є двокомпонентними. Серцевина часто виконується з алюмінію, що мінімізує вагу деталі, а зубці робляться сталевими, для збереження характеристик міцності. Верхнє цинкове покриття, яке має така зірка, що веде мопед, дозволяє досягти стійкості до впливу корозії та вологи.

Навіщо встановлювати передню зірку на один зубець менше?

Існує безліч причин, згідно з якими досвідчені мотогонщики возять із собою на трек цілий арсенал передніх та задніх зірок. Однак, якщо не підходити до такого тонкого настроювання байка настільки серйозно, достатньо буде поміняти штатну передню деталь на таку, у якої на один зубець менше. Даний крок дозволить зробити передачі більш короткими і підвищити момент, що крутить, завдяки чому можна буде використовувати всі шість передач, чого практично ніколи не трапляється на літровому спортбайку в умовах треку.

Сама процедура заміни мотозірки досить проста. Однак, зменшена провідна зірка мотоцикла вимагатиме сильнішого натягу ланцюга. Застарілі ланцюги можуть мати достатню кількість регулювальних зон. Таким чином, подібна процедура може призвести до купівлі нового ланцюга зі зменшенням на одну ланку.

Де купити провідну зірку на мотоциклі в Україні?

Велика кількість світових виробників сьогодні пропонують свій широкий асортимент високоякісних мото зірок, що відповідають сучасним вимогам надійності, ефективності та довговічності. Однак, не варто довіряти деталям, купленим на ринку - вже дуже скоро такі низькосортні вироби можуть вийти з ладу і спричинити поломку інших вузлів байка. До того ж доведеться знову витратитися на нову зірку.

Багато мотолюбителів з України давно переконалися в оригінальності запчастин від найкращих брендів, які представлені в інтернет-магазині Мотоквартал за найвигіднішими цінами. Наші досвідчені консультанти допоможуть розібратися в широкому асортименті деталей, підібрати та купити провідну зірку на мотоцикл, що відповідає вашим вимогам та побажанням!

З якого матеріалу має бути виконана провідна зірка мотоцикла?

Передня зірка на мотоцикл може виконуватися із сталі, алюмінію або пресованих порошкових матеріалів. Цілком очевидно, що від матеріалу багато в чому залежить якість виробів. Найкращими варіантами будуть сталь та алюміній. Ведуча зірка, виготовлена зі сталі – вид виробів, що найчастіше зустрічається.

При виготовленні такої продукції використовується 45 марка сталі і вище. Матеріал характеризується підвищеною міцністю, тому він також використовується при виробництві циліндрів, валів, шестерен та інших досить міцних деталей. Високоміцної сталі практично не страшний пісок, бруд, а також інші частинки на наших дорогах та бездоріжжі. Щоб продовжити термін служби цього виробу, недостатньо просто купити передні зірки на кросовий мотоцикл - потрібно регулярно змащувати деталі.

Чому варто купувати передню зірку на мотоцикл від перевірених брендів

До бажаних придбань для багатьох мотоциклістів належить провідна зірка мотоцикла від відомих виробників, включаючи JT Sprockets, Grosskopf, PBR, Sunstar. Це і не дивно, адже ці бренди відносяться до провідних світових виробників мотокомплектуючих.

Висока якість немає на порожньому місці. Для виробництва справді відмінних товарів найкращим компаніям доводиться попрацювати. Безліч етапів обробки та кілька кроків при контролі якості дозволяють гарантувати, що у продаж потрапляють виключно високоякісні вироби. Провідні зірки для мотоциклів – яскравий приклад.

Всі мотолюбителі, які коли-небудь використовували продукцію від популярних світових компаній, обов'язково залишають позитивні відгуки. Крім того, таке рішення обіцяє непогану економію коштів, оскільки найвища якість зірок передбачає і тривалий експлуатаційний термін, що дозволить довго не витрачатися на новий виріб.

Як виконується заміна передньої зірки

Вирішуючи купити провідну зірку на мотоцикл, важливо також навчитися правильно міняти цю деталь. Виконати заміну можна за наступною схемою:

 • Для початку необхідно підібратися до передньої зірки, знявши і відкрутивши всі необхідні кожухи і частини. Слід розтиснути стопорне кільце на передній зірці.
 • Відкручуємо гайку, що фіксує, на передній зірці, для цього мотоцикл ставиться на першу передачу. Якщо колесо однаково прокручується, його потрібно заблокувати. Зробити це можна, підклавши палицю під маятник або, якщо є помічник, натиснувши на заднє гальмо.
 • Знімаємо ланцюг. Якщо ви припускаєте її заміну, можна просто розпиляти болгаркою ланку. Якщо ланцюг необхідно зберегти, краще обережно розімкнути ланку за допомогою інструмента.
 • Встановлюється нова зірка, що веде на мопед, далі встановлюється стопорне кільце і накинути фіксаційну гайку.
 • Необхідно визначити точну довжину нового ланцюга, перш ніж заклепувати виріб. Для цього слід виставити налаштування натягу ближче до мінімальних (ланцюг розтягуватиметься в процесі експлуатації). Накидаємо ланцюг на зірки і максимально натягуємо, зайві ланки відрізаємо. Важливо зробити це акуратно і не пошкодити ланцюг – краще використати спеціальний інструмент. З'єднуємо ланцюг замком і заклепуємо.
 • Затягуємо гайку на передній зірці. Якщо першої передачі буде недостатньо – блокуємо заднє колесо. Загинаємо стопорне кільце під гайкою.
 • Якщо необхідно, натягуємо ланцюг, але це може не знадобитися, так як вона і так була натягнута при визначенні розміру. При натяжці ланцюга зручно використовувати спеціальний інструмент для вирівнювання зірок. Встановлюємо у зворотному порядку всі елементи, які було знято для заміни зірок.

Враховуючи різноманітність зірок та ланцюгів, фіксованого періоду, коли потрібно купити передні зірки на мотоцикл, не існує. Якісь комплекти можуть відходити 30 тисяч кілометрів, інші зносяться за 6 тисяч. Тому заміну треба проводити, виходячи зі стану зірок та ланцюга у конкретний момент. Якщо зуби на зірках загнулися або обламалися - настав час робити заміну. Зволікати з цим не потрібно, адже зношені зірки провокують швидке зношування ланцюга.

Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору