0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ремкомплект зчеплення

Ремкомплекти зчеплення

Важко переоцінити значення зчеплення в мотоциклі, особливо якщо рух здійснюється в умовах насиченого міського трафіку, або при поїздках з подоланням складних, множинних перешкод, наприклад, на ендуро. Коли зчеплення знаходиться в справному стані, то водій мотоцикла має можливість повністю контролювати процес передачі крутного моменту від двигуна і до колеса. Несправне або неправильно налаштоване зчеплення може принести неприємність спортсмену, який бере участь у перегонах, особливо під час старту. До основних факторів, що вказують на можливі неполадки в роботі зчеплення, належать такі, як вібрації, що виходять з боку зчеплення, шум в картері, а також складнощі при спробі вичавити важіль зчеплення. Поява перелічених вище ознак неполадок зі зчепленням, ще не означає, що необхідно терміново здійснювати його заміну.

Найкращі виробники ремкомплектів

При найближчому розгляді та проведенні відповідної діагностики цілком може виявитися, що достатнім буде купити ремонтний комплект зчеплення та виконати заміни лише окремих його деталей. Благо вибір на сьогоднішній день ремкомплектів зчеплення величезний, у чому є безперечна заслуга таких компаній, як 4Ride, LUCAS, PROX, TOURMAX, ACCEL, All Balls, INPARTS, KOMATCU, MAGURA та NACHMAN. Всі вироби цих компаній перш ніж потрапити в торговельну мережу, проходять багаторазову перевірку, тому в їх якості, міцності та надійності сумніватися не доводиться. Мотоциклісти зі стажем знають продукцію цих компаній з найкращого боку і при покупках віддають перевагу саме їм. Втім, у цих компаній з'явилися серйозні конкуренти. У цьому випадку йдеться про підприємства Китайської республіки, які все впевненіше входять на світовий ринок запасних частин для мотоциклів.

Якщо зчеплення буксує

На жаль, бувають і більш серйозні поломки зчеплення, при яких відремонтувати його тільки за допомогою ремкомплекту зчеплення не вдасться. Однією з грізних ознак такої поломки може бути пробуксовка зчеплення. Навіть при відпущеному важелі зчеплення не відчувається жорсткого зв'язку між двигуном та колесами. Під час руху може спостерігатися таке явище, коли при збільшенні подачі газу інтенсивно зростають лише оберти двигуна, тоді коли швидкість мотоцикла збільшується дуже мляво. Рекомендації спеціалістів однозначні. При виявленні перших ознак пробуксовування зчеплення, в першу чергу слід перевірити трос зчеплення, його вільний хід та спробувати виконати регулювання за допомогою гайки. Якщо внаслідок таких дій явища пробуксування зникли, то мотоциклом можна скористатися й надалі.

Але найчастіше маніпуляції з тросом та регулювальною гайкою ніякого ефекту не приносять. У цьому випадку найкращим рішенням буде на малих оборотах пройти в гараж або станцію технічного обслуговування з метою виконати ремонт, а швидше заміну зчеплення. Прояви проблем зі зчепленням не обмежуються лише пробуксовкою. У деяких випадках, особливо в холодну погоду, навіть при до кінця вичавленому важелі зчеплення, відчуваються спроби мотоцикла їхати вперед і плюс до цього неможливо встановити нейтральну швидкість. Швидше за все після прогріву олії все прийде в норму, а в іншому випадку слід готуватися до ремонту зчеплення.

Де придбати ремкомплект

У випадках, коли за допомогою діагностики неможливо визначити, чи потрібно повністю змінювати механізм зчеплення або ж можна буде обійтися ремонтом і заміною тільки окремих деталей зчеплення, варто його попередньо розібрати і тільки потім, на підставі візуального огляду приймати рішення. Якщо рішення прийняте і ремонт неминучий, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Тут вам будуть надані такі можливості:

  • купити ремкомплект зчеплення;;
  • дізнатися ціну на ремкомплект зчеплення та придбати його недорого;
  • скористатися каталогом ремкомплектів зчеплення;
  • замовити ремкомплект зчеплення з доставкою до будь-якого міста України, у тому числі і до міста Києва;
Відображення:
Вгору