0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Пластик та навісні елементи

Пластикові та навісні елементи

 

Як вибрати та купити пластик на мотоцикл

Необхідність замовити пластик на мотоцикл може виникнути у кожного мотолюбителя. Сьогодні байки мають величезне поширення серед наших співвітчизників. Корпуси сучасної двоколісної мототехніки нерідко вкриті спеціальним пластиковим обважуванням. Незважаючи на його міцність, він може вийти з ладу, що призведе до втрати мотоциклом своїх естетичних якостей. Втім, сьогодні вибрати нове обваження не складе великої праці.

Комплект пластику на мотоцикл – особливості

У разі виникнення будь-яких проблем зі штатним пластиковим обважуванням, мотолюбителі можуть придбати новий пластик для свого транспортного засобу. Дані елементи конструкції мають свої особливості, які слід враховувати при виборі.

Для початку, комплект пластику на мотоцикл може мати різне забарвлення. Заводські розмальовки визначаються спеціальними проектувальниками, але купити нове обваження можна в найрізноманітніших кольорах. Тут необхідно ґрунтуватися на особистих уподобаннях та побажаннях.

При створенні пластикових обважень провідними виробниками застосовується спеціальний ABS-пластик, що має підвищений рівень міцності та надійності. Такі аксесуари можуть прослужити дуже довго. До того ж, зсередини вироби проклеюються особливою плівкою, стійкою до температурних перепадів та високої температури, що особливо важливо для спортбайків, чиї високопотужні силові агрегати можуть перегріватись.

Кріплення обважування виконуються литими, що дозволяє міцно закріплюватися в штатні місця, призначені для цього. Фарбується спортивний пластик на мотоцикл стійкими матеріалами, які довго зберігають свій первозданний зовнішній вигляд.


Ось деякі приклади стилізації мототехніки:
 
 

Що входить до комплекту пластику на мотоцикл?

Представлені на моторинці пластикові комплекти обважування для різної мототехніки можуть мати різну комплектацію. Найчастіше в них входить:

 • Переднє та бічне обважування;
 • Крила для передка мотоцикла;
 • Пластикові елементи для переднього обтічника;
 • Обважування задньої частини байка.

Крім цього, можна підібрати спеціальний комплект пластику для байка, куди вже входить вітрове скло, що дасть додаткові переваги тим видам мототехніки, штатна комплектація яких не передбачає наявність вітрового обтічника.

Коли потрібно купити пластик на мотоцикл?

При падіннях байка часто основний удар припадає саме на корпус, де в спортивних моделях двоколісних транспортних засобів незмінно розташований пластик на мотоцикл. Чимало мотолюбителів навчилися справлятися з подібними неприємностями своїми силами, виконуючи ремонт та склеювання елементів, повертаючи їм первісний вигляд. Однак, подібні роботи все одно не повернуть байку заводську аеродинаміку та міцність, що незмінно позначиться на керуванні транспортним засобом.

Більш правильним рішенням буде покупка нового пластикового обваження. Звичайно, склеїти елементи обважування буде дешевше, але переваг у повноцінного заводського виробу значно більше. Основним з них є повернення до закладених виробником аеродинамічних властивостей та обтічності. Для спортивних моделей мотоциклів це стає чи не основною характеристикою, що сприятиме встановленню кращих результатів на гоночному треку. Новий пластик на мотоцикл купити необхідно ще й тому, що склеєна конструкція може зламатися на високій швидкості, спровокувавши небезпечну для життя мотолюбителя ситуацію.

Де придбати пластик на мотоцикл в Україні?

Сьогодні багато виробників здійснюють випуск пластикових обважень для різних видів мототехніки. Велике значення при виборі має не лише якість, а й звернення до перевіреної торгової точки, де представлений оригінальний товар, який відповідає всім сучасним стандартам та нормам.

 

Інтернет-магазин Мотоквартал давно зарекомендував себе як найкраще місце, де можна обзавестися всіма необхідними деталями та комплектуючими для мотоциклів та скутерів: фільтри повітряні, фільтри масляні. У високій якості нашої продукції переконалося багато мотолюбителів з України. Ми пропонуємо купити пластик на мотоцикл за найкращими цінами, зробивши вибір із широкого асортименту деталей від найкращих світових брендів!

 

Як виготовляється пластик на мотоцикл

Сучасний пластик на мотоцикл виготовлений з ABS пластику – цей матеріал має підвищену міцність та широкий спектр застосування у промисловості. Міцність та еластичність у поєднанні з високою жароміцністю дозволили цьому матеріалу стати популярним у всіх сферах життя.

Назва походить від трьох складових даного пластику: акрилонітрилу, бутадієну та стиролу, різні пропорції надають різні фізичні властивості даного матеріалу. При створенні деталей для мотоцикла використовують тільки високоякісний ABS пластик.

Переходимо до технологій, що дозволяють випускати пластик та навісні елементи для скутерів. Компресійне формування - застарілий метод виробництва, при якому матеріал поміщають на прес (який має рухому та нерухому форму, і видавлює потрібну деталь) при цьому дрібні деталі (отвори, кріплення та інше доводиться наварювати окремо, що часто призводить до не стиковок і даний пластик доводиться буквально натягувати на мотоцикл.

Інжекційне формування - найсучасніший метод виробництва деталей, полягає він в наступному - ABS пластик розігрівається і подається під тиском у спеціальну форму, яка є матрицею готової деталі і має всі елементи кріплення та отвори. На виході ми отримуємо цілісну деталь пластику гарної якості. Дане виробництво вважається дорогим, оскільки одна матриця коштує від півмільйона доларів, і лише великі заводи можуть дозволити собі цю технологію. Оригінальний заводський комплект пластику на мотоцикл виготовляють саме в такий спосіб.

Важливі характеристики пластику на мотоцикл та скутер

Корпус сучасних мотоциклів покритий високоякісним пластиком. Незважаючи на свою заявлену виробником міцність, він не рідко виходить із ладу, що призводить до того, що мотоцикл втрачає свої зовнішні якості. Сьогодні ця проблема усувається в короткий термін.

Купити пластик на мотоцикл можна у різних варіантах забарвлення. Заводські кольори кожної моделі мототехніки визначаються проектувальниками. Для виготовлення деталей для дизайну використовується пластиковий матеріал ABS. Він має високий рівень міцності і може прослужити довгі роки.

Пластик для мотоциклів із внутрішньої сторони проклеюється спеціальною плівкою, яка стійка до перепадів температур. До того ж вона є жароміцною. Кріплення всіх пластикових деталей різні моделі мотоциклів є литими. Це означає, що вони міцно кріпляться до тих місць, котрим вони призначені.

Спортивний пластик на мотоцикл фарбується за допомогою передових матеріалів, встановлених виробником заводу. Завдяки цьому фарбувальне покриття є таким привабливим та стійким.

Усунення проблем, пов'язаних із пластиком мотоцикла

Під час падіння мотоциклів не рідко страждає корпус. У спортбайків частіше страждає пластик. У цьому випадку для усунення пошкоджень та ремонту є такі варіанти:

 • Купити пластик на мотоцикл. Даний варіант вирішення проблеми підходить тим мотоциклістам, які мають для цього достатні засоби. Для того щоб отримати новий комплект пластику, потрібно замовити на заводі виробника його. Коштуватиме це буде дуже дорого.
 • Купівля вживаного комплекту. Сьогодні є чимало варіантів пропозицій щодо продажу пластику для мототехніки. Важливо під час придбання звертати увагу на товар. Необхідно, щоб він був у робочому стані та мав естетичний зовнішній вигляд.
 • Покупка пластику для спортивних байків. На сучасні високотехнологічні мотоцикли можна придбати пластикові деталі, які використовуються для спортивних мотоциклів цієї марки.

Сьогодні при виникненні проблем кожен мотоцикліст має можливість легко замовити пластик на мотоцикл. При цьому дуже важливо бути готовим до великих витрат, якщо немає необхідних знань та навичок, щоб створити пластик самому. Втім, самостійне виготовлення навісних елементів – теж не завжди гарна ідея, адже для цього буде потрібно безліч матеріалів та інструментів, а також навичок.

Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Вгору