0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент

Інструмент

У сучасних спеціалізованих магазинах навіть дуже вимогливий покупець, витративши мінімум зусиль, може підібрати і придбати як електро, так і ручний інструмент. Електроінструмент значно полегшує виконання ремонтних, монтажних, будівельних та інших видів робіт. Виробництвом усіх видів електро та ручного інструменту займається велика кількість компаній, брендові імена яких перебувають на слуху у багатьох покупців. Іноді буває складно визначити, якій компанії віддати перевагу, а відповідь можна отримати лише ретельно вивчивши всі аргументи за чи проти. Статистика знає все, а тому можна стверджувати, що найбільшим попитом у покупців користуються такі агрегати, електроінструменти та прилади, як шуруповерти, електровикрутки, дрилі та міксери, перфоратори, шліфувальні машини, плити, плиткорізи, електрорубанки, степлери та гвоздезабиватели, відбійні (наприклад, шліфувально-гравіювальна машина), фрезери, фарбопульти, пістолети, будівельні фени та пилососи, вимірювальні прилади, а також багато іншого.

Шуруповерт та акумуляторна викрутка

У будівництві та складальних цехах незамінним інструментом є шуруповерт. Його застосування дозволяє значно підвищити швидкість закручування чи розкручування елементів конструкції. Мало того, шуруповерт не тільки прискорює виконання операції, але й створює зручності, які є недосяжними при роботі ручним інструментом. Особливо його переваги відчуваються тоді, коли має бути виконати масове закручування або розкручування шурупів і рахунок йде на тисячі. Схожа за пристроєм і призначенням по відношенню до шуруповерта, є акумуляторна викрутка. Вона може застосовуватися як вирішення складних професійних завдань, а й у виконанні простих побутових робіт. Акумуляторною викруткою варто скористатися, якщо потрібно розкрутити або закрутити велику кількість таких елементів кріплення, як саморізи, гвинти або шурупи. Керувати їй легко, тому що вона має невелику вагу, компактна, а також ціни на такий інструмент вважаються цілком доступними.

Дрилі

Ще один популярний і незамінний інструмент, який може використовуватися в багатьох сферах людської діяльності, називається дриль. Як і безліч сучасних інструментів, дриль може працювати як від електричної мережі з напругою 220 вольт, так і від акумуляторних батарей. Напруга, що видається акумулятором, дорівнює 12 вольтам, хоча є пристрої, які працюють з напругою 18 вольт. За допомогою дриля виконують роботи пов'язані зі свердлінням та отриманням отворів необхідного діаметра. Це основна функція дриля, яка значно розширюється, якщо застосувати різноманітні насадки. З їх допомогою можна здійснити заточування свердла, відполірувати оброблювану поверхню або розмішати будівельну суміш.

Дрилі конструктивно влаштовані досить просто. У них невелика маса, а всі її складові компактно розміщені всередині корпусу. Розрізняють кілька різновидів дрилів, серед яких є звичайні, ударні, шуруповертні та міксерні типи. Але незважаючи на приналежність дриля до якого-небудь типу, основне своє призначення, а саме свердління отворів, вона може виконати в будь-якому випадку. У кожного виду є свої переваги та недоліки, тому при виборі та купівлі дриля необхідно чітко уявляти собі, для яких робіт вона буде в першу чергу задіяна.

Де купити

Кожен, хто любить і здатний виконувати будь-які роботи власними руками, просто зобов'язаний періодично тішити себе покупкою нового інструменту. Зробити це не так вже й складно, особливо якщо звернутися до інтернет-магазину Мотоквартал, після чого у вас буде можливість:

  • купити відповідний вашим запитам інструмент;;
  • замовити інструмент з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом інструментів;
  • дізнатися ціни на інструмент та придбати необхідний недорого;
Вгору