0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Бічні сумки

Бічні сумки

Використання мотоциклів та іншої мототранспортної техніки з кожним роком набуває все більшої популярності. Причому активно використовують мотоцикли не тільки в межах населених пунктів, а й для туристичних поїздок, мотопоходів, подорожей, а також усього іншого, що пов'язано з тривалими переїздами. При цьому перелік предметів, які мотоциклісту можуть знадобитися у дорозі, зростає і доводиться вирішувати проблему, як усе необхідне помістити в обмежений мотоциклетний простір. Вихід був знайдений завдяки можливості розміщення на боках мотоцикла бічних сумок.

Критерії підбору бічних сумок

Бічні кофри або бічні сумки дозволяють взяти із собою практично все, що може знадобитися у дорозі. Їхнє розташування з боків задньої частини мотоцикла не ускладнює керування мототранспортним засобом, а також не створює дискомфорту пасажиру. Залежно від габаритів мотоцикла можна застосувати сумку або кофр об'ємом від 20 до 40 літрів. Основними критеріями підбору бічних сумок вважають їхню безпеку, зручність та обсяг. Неприпустимо розміщувати сумку або кофр, який через свій обсяг перешкоджатиме нормальному керуванню мотоциклом або створювати якусь іншу небезпеку.

Прикраси на кофрах

Як правило, кофри мають темний однотонний колір. Але тим, хто віддає перевагу іншим кольоровим рішенням, ніхто не зможе завадити нанести аерографію, якщо поверхня кофра пластикова або виконати прикрасу ручним тисненням, якщо бічна сумка виготовлена зі шкіри. Для кріплення бічних навісних виробів застосовують перекидні ремені. Якщо виникає необхідність, то додаткове кріплення можна виконати на спеціальній рамці, що підтримує. Все, що буде закріплено на бічних поверхнях мотоцикла, не повинно перекривати пасажирські підніжки, стикатися з якими-небудь частинами мотоцикла, що рухаються, і вихлопними трубами, які можуть розігрітися до високої температури.

Матеріали для виготовлення бічних сумок

У кофр, для виготовлення якого застосовується м'який матеріал, наприклад текстиль або шкіра, на думку користувачів можна помістити більшу кількість потрібних у дорозі речей, ніж кофр виготовлений з пластику або алюмінію. Але слід враховувати, що м'який матеріал швидше зношується і стає непридатним. Особливо це проявляється при його експлуатації у складних кліматичних чи екстремальних умовах. У зв'язку з цим багато байкерів вважають за краще користуватися кофрами виготовленими з пластику або алюмінію. Вони добре захищають від проникнення вологи та ударів. У них можна запакувати ноутбук, фотоапарат або предмет виготовлений зі скла.

Популярні форми кофрів

Найбільшою популярністю користуються кофри прямокутної форми або виготовлені у вигляді паралелограма. Важливо, щоб встановлений кофр не заважав правильній роботі підвіски і був надійно закріплений. Що стосується дизайну, то кожен власник мотоцикла має орієнтуватися лише на власні уподобання. Серйозну увагу необхідно приділити методу кріплення кофра до мотоцикла. На більшості мотоциклів класу «стріт», круїзерах і чоперах є певні виробником місця, на які можна встановити відповідне кріплення з наступною установкою кофра. У всіх інших випадках застосовуються ремені кріплення.

Де придбати кофр чи сумку

Всім, хто планує відправитися в подорож або просто дальню поїздку, рекомендуємо звернутися в інтернет-магазин Мотоквартал. Тут як самостійно, так і за допомогою співробітників магазину ви зможете:

  • купить боковые сумки або бічні кофри, які підходять саме для вашого мотоцикла;
  • дізнатися ціни на бічні сумки, кофри та придбати їх недорого;
  • скористатися каталогом бічних сумок;
  • замовити бічну сумку або кофр із доставкою до міста Києва, а також будь-якого іншого населеного пункту України;
Відображення:
Вгору