0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мастила-аерозолі

Мастила-аерозолі

Не секрет, що для нормальної роботи будь-якого механізму потрібне мастило. Це повною мірою стосується і вузлів, встановлених у будь-якій мототранспортній техніці. Окремо можна виділити такий механізм мотоцикла як ланцюгова передача. Спеціально для мастила ланцюга мотоцикла промисловість освоїла випуск мастила в аерозольних балончиках. З популярних та найбільш затребуваних аерозолів можна відзначити продукцію таких компаній, як IPONE, LIQUI MOLY, Mannol, FUSION, HI-GEAR, StepUp, VERYLUBE та XADO. Знос мотоциклетного ланцюга багато в чому залежить від тих умов, в яких вона експлуатується, стилю їзди та від регулярності та своєчасності догляду за нею.

Якщо ланцюг працює в умовах спокійної їзди, де не спостерігається різких ривків, особливо при старті, на дорогах, де відсутня бруд і плюс до цього проводиться її змащення згідно з регламентом, а також після кожної поїзди по вологій поверхні, то і служитиме вона буде не один десяток тисяч кілометрів. Відповідно пісок, бездоріжжя та ігнорування мастилом значно скоротять тривалість її працездатності. Справа в тому, що у ланцюга основне мастило знаходиться всередині роликів і утримується за допомогою сальників. А ось те мастило, яке завдає господар мотоцикла, має підтримати кільця ущільнювачів у робочому стані і не допустити їх пересихання і як результат цього - руйнування.

Періодичність нанесення мастила

Рекомендовано здійснювати мастило ланцюга після пробігу в п'ятсот кілометрів, але при цьому враховувати умови експлуатації і якщо вони далекі від нормальних, мастило виконують частіше, а при необхідності і після кожної поїздки. Перед мастилом ланцюг необхідно очистити від бруду, що потрапив на нього. З цією метою можуть бути застосовані спеціальні засоби, а також популярний на сьогоднішній день аерозоль WD-40. Зі старих і перевірених засобів для очищення ланцюга можна застосувати гас. А ось із бензином краще не зв'язуватися, тому що він може не тільки пошкодити, а й зруйнувати всі гумові ущільнення ланцюга.

Властивості мастила

Безпосередньо для змащування ланцюга найкраще буде використання спеціальних засобів від перерахованих вище компаній, причому саме тих, які випускаються в аерозольній упаковці. Таке мастило володіє всім набором властивостей, які необхідні для якісного мастила ланцюга. Це і адгезивність, і в'язкість на необхідному рівні, що дає змащення можливість утримуватися на ланцюгу весь передбачений період часу між технічним обслуговуванням. Слід враховувати, що аерозольні мастила для ланцюга за своїм призначенням поділяються на такі види, як мастила для використання в умовах бездоріжжя, звичайних доріг і гоночних або спортивних мотоциклів. З перерахованих вище найбільш стійкими до динамічним навантаженням є гоночні або спортивні, а ось позашляхові дають найбільший захист від піску і бруду.

Після нанесення мастила необхідний контроль покриття мастильним матеріалом самих гумових ущільнень, причому покриті мастилом, вони повинні бути як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. І не треба поспішати вирушати в поїздку відразу після нанесення мастила. Рекомендується витримати паузу близько двадцяти хвилин, поки мастило не зміцниться на ланцюгу і не зможе розлетітися на всі боки, як тільки почнеться рух.

Де купити

Придбати якісне мастило для мотоциклетного ланцюга можна у спеціалізованих торгових точках із продажу запасних частин для мотоциклів. Попередження! Купівля мастильних матеріалів у неперевірених продавців може обернутися покупкою неякісного мастила, що негативно позначиться на роботі ланцюга. Звертайтесь до нашого інтернет-магазину і вам стануть доступні такі опції:

  • купити мастила-аерозолі відомих компаній, які постачають лише якісну продукцію;
  • замовити мастило-аерозоль з доставкою на потрібну адресу, як у місті Києві, так і в інших містах України;
  • при необхідності використовувати каталог мастил-аерозолів;
  • дізнатися ціну на змащення-аерозолі в нашому магазині та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору