0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун D-ZS1100 15лс дизель

Двигун D-ZS1100 15лз дизель

Змусити автомобіль, мотоцикл або будь-який інший транспортний засіб рухатися можна тільки в тому випадку, якщо на ньому встановлений працюючий двигун. На сьогоднішній день існує два основних види двигунів, один з яких працює за допомогою електричного струму, а другий, найпоширеніший, це двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ). У свою чергу двигуни внутрішнього згоряння поділяються на різні види з яких найбільшої популярності набули такі, як поршневий, роторно-поршневий та газотурбінний. Практично у всіх моделях мототранспортної техніки застосовується двигун внутрішнього згоряння поршневого типу. Але, незалежно від того, якого типу двигун буде встановлений, його завдання залишається незмінним, а саме - перетворити теплову енергію, що виникає при згорянні паливної суміші, на механічну роботу.

Достоїнства і недоліки

Двигуни внутрішнього згоряння поршневого типу недаремно користуються популярністю серед водіїв різних транспортних засобів. У них є безліч переваг, найголовніша з яких полягає в їх надійності. Як правило, всі деталі ДВЗ здатні витримати навантаження протягом усього періоду, який необхідний до капітального ремонту двигуна. Підібрати та придбати запасні частини для ДВЗ не важко, оскільки існує велика кількість спеціалізованих торгових точок, які реалізують запасні частини для авто та мототранспортної техніки. Крім того, двигуни такого типу відрізняються невисокою ціною, компактністю, прийнятною масою і плюс до цього, не складає особливих труднощів зробити запуск двигуна, навіть не фахівця. І ще позитивний момент, це можливість конструювати аналогічні двигуни, що працюють на різних видах палива. Найголовніший недолік ДВС полягає в тому, що гази, що відпрацювали, негативно позначається на екології. Крім того, у них низький коефіцієнт корисної дії і високий рівень шуму.

Паливо для ДВЗ

В основному для роботи двигуна внутрішнього згоряння застосовують бензин чи дизельне паливо. Крім цього в останні роки успішно розробляються і застосовуються двигуни, що працюють з використанням природного газу, а також палива, що містить у своєму складі спиртові сполуки (метанол, етанол). Окремого розгляду потребують силові установки, що працюють завдяки водню. Розробка таких установок справа перспективна і необхідна, тому що при їх роботі відсутні шкідливі викиди, що сприятливо впливає на екологічну обстановку. Ще один перспективний напрямок - це використання як паливо біодизеля. Для його одержання використовують тваринні або рослинні жири, причому можуть використовуватись і відходи харчової промисловості. Після використання таке паливо розкладається, не забруднюючи при цьому довкілля.

Механізми та системи поршневого двигуна

Поршневий двигун внутрішнього згоряння є корпусом, з встановленими в ньому двома механізмами, а також є сім систем, завдяки яким ДВС працює ефективно і надійно. До цих систем відносяться: впускна, випускна, паливна, а також системи управління, мастила, охолодження та запалення. До механізмів зараховують газорозподільний та кривошипно-шатунний механізми. Завдання газорозподільного механізму полягає у своєчасному впускі паливної суміші в циліндр двигуна, а також випуск газів, що відпрацювали. Кривошипно-шатунний механізм перетворює зворотно-поступальний рух поршня, обертальний рух коленвала, з подальшою передачею на провідне колесо транспортного засобу.

Де купити

У нашому інтернет-магазині можна придбати як двигуни в зборі, так і запасні частини до будь-якого його механізму або будь-якої системи. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити дизельний двигун D-ZS1100 15лс або запчастини до нього;
  • замовити дизельний двигун D-ZS1100 15лс або запчастини до нього з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціни на дизельний двигун D-ZS1100 15лс або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • скористатися каталогом запасних частин для дизельного двигуна D-ZS1100 15лс;
Відображення:
Вгору