0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кермо та важелі управління

Купити важелі на мотоцикл у Києві

Багато мотоциклістів не замислюються про заміну штатного керма, поки він зберігає свою форму та властивості. Найчастіше бажання замінити кермо приходить після аварії, коли штатний керуючий елемент не підлягає ремонту. Також купити нове кермо або важелі керма мотоцикла можна, якщо проводиться тюнінг байка і є бажання створити кастомну модель.

Основні аспекти вибору нового моторуля

Є деякі критерії, за якими стоїть купити руль для мотоцикла:

  • Діаметр труби.
  • Ширина вильоту.
  • Ширина секції кріплення.

Діаметр труби вимагає особливої уваги, оскільки місце кріплення деталі до вилки може змінюватись, залежно від моделі байка. Якщо підібрати невідповідний діаметр, після заміни керма не вдасться встановити штатні важелі. Дізнатися діаметр труби вам доведеться, якщо ви хочете замінити не саме кермо, а купити важелі на мотоцикл у Києві.

Кермо потрібно підбирати відповідно до особистих уподобань та габаритів мотоцикла. Якщо вибрати кермо з занадто широким вильотом, він виглядатиме безглуздо, а керування з вузьким кермом буде утруднено.

На кріпильну секцію встановлюються ручки та перемикачі, тобто по ширині вона повинна відповідати габаритам ручок.

Відмінності у матеріалах виготовлення керма для мотоцикла

Вибираючи нові важелі гальма та зчеплення для мотоцикла та кермо, слід знати про відмінності у матеріалах. Так, для чоперів та круїзерів використовуються моторулі зі сталі. У кросових моделях встановлюються керма з алюмінію, щоб полегшити байк. Деякі моделі оснащуються додатковою центральною перегородкою, що підвищує показники жорсткості.

Дорогі моделі кросових мотоциклів оснащуються алюмінієвими кермами, оскільки на них навантаження більше. Сталевими кермами оснащуються ендуро для аматорського користування. Рулі для мотоциклів позашляховиків випускаються у двох типорозмірах – з діаметром труби 22,2 мм та 28,6 мм.

Найпростіше кермо під недорогим важелем гальма мотоцикла відрізняється постійним діаметром труби в 22,2 мм по всій довжині, а щоб його підсилити встановлюється поперечина. Рулі змінного перерізу відрізняються підвищеною міцністю, діаметр таких аксесуарів центральної частини дорівнює 28,6 мм, а стандарт у ручках становить 22.2 мм. Хоча таке кермо і менш міцне, воно добре витримує навантаження і краще гасить вібрації.

Рулі змінного діаметра, оснащені перемичкою, призначені для мотоспорту. Цей аксесуар дуже добре витримує падіння, уникаючи деформацій. На чопери також встановлюються кермові труби діаметром 25 мм. Це цілком логічно, адже на масивному мотоциклі виграшно виглядає велике кермо. На кастомах та мотоциклах, випущених в обмеженій кількості, встановлюються кермові труби зі змінним діаметром та з нестандартними розмірами. Так що всім власникам унікальних байків слід уважно вимірювати кермо, щоб купити кріплення керма мотоцикла та уникнути проблем із встановленням.

Як замінити кермо на своєму мотоциклі

До заміни керма підштовхують різні причини, наприклад, бажання бути схожим на типового байкера з американської глибинки або райдера просто не влаштовують стандартні характеристики. Іноді штатне кермо не підходить під зростання мотовласника, і тоді його заміна стає необхідністю.

Якщо ви вирішили замінити кермо, врахуйте, що установка аксесуара, що сильно відрізняється від старого, пов'язана з рядом труднощів. Все буде набагато простіше, якщо новий аксесуар, що управляє, буде відрізнятися незначно. Перед байкерами, які змінюють кермо ґрунтовно, виникає й інша проблема – нестача тросів та проводки. Найпростішим вирішенням питання буде розрізання проводів та їх нарощування, ізоляція та встановлення термоусадки.

Де купити кермо та важелі керма для мотоцикла в Україні

Інтернет-магазин Мотоквартал має відмінну репутацію серед українських власників мототехніки, які вже переконалися у неперевершеній якості пропонованих мотодеталей. Ми безпосередньо співпрацюємо з відомими брендами та наповнюємо свій асортимент лише справжньою продукцією, включаючи керма та кермові важелі. При цьому ціна на важелі кермового управління є найкращою по Україні.

Вгору