0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Муси та римлоки

Муси

У цій статті мова піде не просто про муси, а мото муси, купити та замовити які можна в нашому інтернет магазині. Так часто буває. Живеш і не підозрюєш, що поряд з тобою, не в паралельному всесвіті, відбуваються дуже цікаві речі, про які тобі навіть на думку не спаде замислюватися.

Що таке муси?

Муси встановлюються у шини. Але не в усі поспіль, а в ті, що використовуються у змаганнях з мотокросу, хард ендуро та ралі рейдах. Спортсмени, які беруть участь у чемпіонатах Європи та світу вже давно застосовують муси у своїй практиці. Мус виготовляється з каучуку, причому не простого, а пористого. Тиск у ньому постійний і дорівнює 0,9 ps.

Переваги та недоліки мусів

Переваги:
  • тиск у шинах незмінний чи іншим, словом постійний;
  • мотошина має максимальну пляму контакту з опорою;
  • незалежно від твердості покриття завдяки мусу забезпечується максимальне зчеплення між опорною поверхнею та мотошиною;
  • відрив соска від камери або прокол камери у цій конструкції виключений;
  • мус забезпечує високу довговічність та зносостійкість мотошини;
  • мус допомагає утримати контакт із покриттям навіть на крутих поворотах без зриву в юз;
Недоліки:
  • недоліків у процесі експлуатації мусів не виявлено;

Різновиди мусів

Крім звичайного, цілісного по всьому периметру мусу, розрізняють також мус мульти-секційний. Він складається із окремих циліндричних сегментів. Набір для переднього колеса включає 37 таких сегментів, а для заднього колеса 34 відповідно. Стандартне встановлення передбачає використання 35 сегментів на передньому колесі. Інші можуть використовуватися як запасні для заміни пошкоджених секцій, а також для збільшення тиску в шині.
До речі, муси поділяються за жорсткістю, а саме:
  • для ендуро;
  • стандартного тиску;
  • для мотокросу;
При установці мусів мультисекційного класу використовують спеціальний гель, виготовлений із силікону. Використання такого гелю дозволяє впоратися з перегріванням, яке може виникнути між внутрішньою частиною шини і самим мусом.

Де купити

Як уже говорилося на початку статті мото мус можна купити в нашому інтернет-магазині. Причому купити мото мус можна як у Києві, так і в будь-якому іншому місті України. Якщо ви купуєте мото мус через наш інтернет магазин, то можете бути впевнені, що ви купуєте високоякісний товар, причому його ціна або вартість оптимальна і не є завищеною. Гарантія повернення поширюється також на мото мус, куплений у нас.

 
Відображення:
Вгору