0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Передні сидіння

Передні сидіння

У різних мотоциклах, навіть якщо вони належать одному виробнику, можна зустріти сидіння розраховані тільки на одного водія, цілісні сидіння, на яких можуть одночасно поміститися як водій, так і пасажир, а також роздільні сидіння для водія і пасажира. Так як керуванням мотоцикла практично завжди займається його водій, то його сидіння має бути не тільки комфортним, але і забезпечувати необхідну безпеку під час руху. Велике значення має можливість регулювання сидіння на висоті. Не секрет, що немає двох абсолютно однакових людей та відмінності однієї людини від іншої, часом дуже значні. Ці відмінності виражаються в різній комплекції людини, а також інших антропологічних даних. Йдеться про його вагу, зростання, а також довжину в першу чергу ніг і рук. Фахівці вважають, що у разі зупинки мотоцикла, водій повинен мати можливість спертися про дорожнє покриття двома ногами одночасно, причому зробити це він має впевнено.

Значення висоти сидіння

Основним параметром для того, щоб водій мотоцикла відчував себе на своєму сидінні впевнено та комфортно, є його висота. На висоту сидіння необхідно звернути увагу ще при покупці мотоцикла. Різні марки та типи мотоциклів передбачають і різну висоту сидіння щодо дорожнього покриття. Крім висоти сидіння мотоцикл має такі технічні характеристики, як маса мотоцикла, з якою його власник повинен вміти впоратися, а також центр тяжіння, індивідуальний для кожного мотоцикла. Ці фактори обов'язково необхідно враховувати при покупці мотоцикла. Але це ще не все. Виробник, як правило, передбачає можливість налаштування переднього сидіння з урахуванням індивідуальних особливостей мотоцикліста. Чим ширші можливості цих налаштувань, тим легше буде власнику мотоцикла після здійснення всіх налаштувань, поводитися з ним під час поїздок.

Виробники передніх сидінь мотоцикла

Якщо штатне сидіння мотоцикла, передбачене заводом виробником, з якихось причин не може задовольнити власника мотоцикла, варто задуматися про його заміну. Благо в наш час виробники дають можливість вибору великого асортименту передніх сидінь, представлених у торговельній мережі, в тому числі і в нашій країні. Серед лідерів, які спеціалізуються саме на виробництві передніх сидінь для мотоциклів, фахівці виділяють такі компанії як EVO, Le Pera та SADDLEMEN. Як вироби цих компаній сумніватися годі було, оскільки вони перевірені часом. Як правило, сидіння цих компаній служать весь відведений ним термін експлуатації та не викликають нарікань їх споживачів. Дедалі більше з кращого боку проявляють себе виробники, що територіально розташовані в Китаї. За своєю якістю їхня продукція поступово починає відповідати вимогам європейських стандартів. Більше того, ціни на китайські товари, у тому числі і на передні сидіння для мотоциклів нижчі, а асортимент ширший.

Налаштування передніх сидінь

Дедалі більше виробників передніх сидінь для мотоциклів передбачають можливість їх різних налаштувань, а саме:

  • можливість виконати заниження підвіски мотоцикла завдяки спеціальному заводському набору;
  • можливість регулювання переднього сидіння за допомогою кріплення. Таке регулювання дозволяє знизити висоту сидіння від тридцяти, а в деяких випадках і сорока міліметрів;
  • можливість використовувати зниження переднього сидіння за допомогою стійок та труб, передньої вилки мотоцикла;

Великий вибір передніх сидінь мотоцикла є і в нашому інтернет-магазині. Все, що вам необхідно зробити, це звернутися до нашого магазину і перед вами відкриються такі можливості:

  • купити передні сидіння, відповідне марці вашого мотоцикла;
  • скористатися каталогом передніх сидінь;
  • дізнатися ціну на переднє сидіння та купити його недорого;
  • замовити переднє сидіння для свого мотоцикла з можливістю доставки як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
Відображення:
Вгору