0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини Adventure 18"

Шини Adventure 18"

Для тих, хто активно користується мотоциклом, неминуче виникає проблема, пов'язана із підбором шин. Добре, що в даний час існує безліч компаній, таких як Continental, Dunlop, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli і Sava, які випускають різноманітні марки та види покришок. Як надійність і міцність шин від цих виробників неодноразово могли переконатися переважна більшість мотодрайверів. Поїздки на мотоциклі вже самі по собі можуть становити певну небезпеку, а якщо до того ж це не прості прогулянкові поїздки, а участь у кросових заїздах, ендуро, тривалих туристичних подорожах, то вибір надійних покришок від перевіреного виробника набуває першорядного значення.

Можливості вседорожніх шин

Правильно підібрана гума здатна убезпечити її власника від багатьох неприємностей, які можуть виникнути у процесі поїздок на ній. Мало того, правильний підбір гуми покращить прохідність мотоцикла, допоможе скоротити витрати палива, а також покращить зчеплення дорожнього полотна з покришками мотоцикла. Для любителів помандрувати дорогами з різним типом покриття швидше за все підійдуть універсальні шини, або шини, які прийнято називати вседорожніми. Використовуючи такі шини можна не боятися перешкод у вигляді пересіченої місцевості, що зустрічаються на шляху, доріг з ґрунтовим покриттям, доріг покритих гравієм, лісових стежок і проїздів по невеликих, неглибоких водних ділянках. Мало того, виробники постаралися виготовити універсальні шини таким чином, що і на дорогах покритих асфальтом, шини залишаються довговічними, мало схильними до стирання і добре тримають дорогу.

Справжні класичні мотоцикли, що відносяться до класу туристичних ендуру, та ще й забезпечені вседорожніми шинами, здатні пересуватися дорогами практично з будь-яким видом покриття, а найчастіше навіть відсутність будь-якого покриття на дорозі, не зможе перешкодити їхньому руху. І ресурс у покришок такого типу не малий і може становити залежно від правильної їх експлуатації та догляду за ними від тринадцяти до п'ятнадцяти тисяч кілометрів. Крім того, у специфікації до шин подвійного призначення можна знайти інформацію, яка допоможе зрозуміти, в якій пропорції цю покришку можна використовувати при поїздках. В основному такий показник буде виглядати як 50/50, але нерідкі варіанти із зазначенням пропорції 60/40. Слід враховувати, що чим більше виробник приділив увагу здатності шини їздити поза дорогами загального користування з асфальтовим покриттям, тим меншим буде її ресурс.

Тип покришки

Не зайвим буде перед покупкою шини визначитися якого типу шину краще буде придбати: безкамерну, або з встановленою повітряною камерою. А якщо умови експлуатації шини передбачаються дуже серйозні, можливо варто проаналізувати і вирішити питання на користь установки спеціального мусу. З установкою такого елемента можна буде уникнути проблеми, що часто виникає, а саме проколу колеса. Що ж до підбору шини відповідно до її розміру, то якщо власник мотоцикла не збирається щось міняти кардинально, питання вирішується дуже просто. Достатньо буде відкрити технічну документацію виробника мотоцикла та запам'ятати всі рекомендовані цифри щодо параметрів покришки.

Усіх власників мототранспортної техніки, у яких виникла потреба у придбанні покришок, запрошуємо заглянути в інтернет-магазин Мотоквартал, де широко представлені шини різних типів та різних виробників. Підібрати шини можна як самостійно, використовуючи сторінки цього сайту, так і за допомогою продавців або консультантів магазину. Звернувшись до нас у вас з'являться такі можливості:

  • купити шини Adventure 18";
  • замовити шини Adventure 18" з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • дізнатися актуальну на день продажу ціну на шини Adventure 18" та купити її недорого, враховуючи можливу знижку магазину;
  • у разі потреби скористатися каталогом шин Adventure 18";
Відображення:
Вгору