0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Стайлінг

Стайлінг

Підкреслити свою індивідуальність чи унікальність можна у різний спосіб. Власники мотоциклів або іншої мототранспортної техніки виконують це завдання за допомогою стайлінгу. Стайлінг мотоцикла (від англ. styling - Стилізація) передбачає зміну зовнішнього вигляду самого мотоцикла або його внутрішніх частин. Метою такої зміни є бажання господаря транспортного засобу створити свій власний, неповторний, індивідуальний стиль, який би виділяв його серед іншого транспорту та привертав увагу оточуючих. Найчастіше змінюють зовнішній вигляд таких деталей, як обтічники. На них встановлюють світлодіодні вставки чи накладки. Крім того, накладки можуть бути встановлені на панель приладів, сидіння, двигун або на перемикачі. Піддати стайлінг можна і акустичну систему, вітрове скло, кришку повітряного фільтра, кришку гайки передньої осі, а також багато чого іншого.

Де проводити стайлінг

Більшість видів робіт зі стайлінгу цілком можливо виконати самостійно. Було б бажання і час, а необхідні матеріали чи деталі в сучасному світі не важко знайти у спеціалізованих магазинах із продажу запасних частин для мотоциклів. Є звичайно роботи, які краще проводити з партнером. І веселіше, і підтримає, і підтримає. А ось, наприклад, з двигуном або електроустаткуванням, рекомендується бути гранично уважним і якщо не вистачає знань та досвіду, то найкращим рішенням буде звернення до майстрів станції технічного обслуговування. У кожного власника мотоцикла має бути впевненість, що на цій, конкретній станції технічного обслуговування йому нададуть кваліфіковану допомогу з обслуговування та ремонту його мототранспортного засобу.

Відмінність тюнінгу від стайлінгу

Мототюнінг (tuning), на відміну стайлінгу, передбачає як зовнішні зміни мототранспортного засобу, а й настроювання його технічних характеристик, оскільки цього побажає власник. Іншими словами тюнінг, як би "підганяє" або "заточує" мотоцикл під господаря. Саме після виконання тюнінгу, можна з упевненістю говорити та запевняти всіх знайомих, що цей мотоцикл має конкретного господаря. І тюнінг, і стайлінг припускають багато варіантів їх здійснення. Для того, щоб зробити вид мототранспортного засобу більш багатим та привабливим, часто не потрібно вкладати великі кошти та докладати максимум зусиль. Головна наявність творчих здібностей або хоча б їх задатків і, звичайно, фантазії. Останнє обов'язково знадобиться під час вирішення питань, пов'язаних із розміщенням на мотоциклі різних прикрас.

Варіант стайлінгу – аерографія

Як уже зазначалося вище, під час виконання стайлінгу, практично не торкається технічне доопрацювання підвіски мотоцикла та двигуна. Тут господар просто реалізує своє бажання змінити зовнішній вигляд свого транспортного засобу, якимось чином прикрасивши його. Найчастіше кардинально змінює вигляд байка, якісно виконана аерографія. Вона може займати всі видимі поверхні транспортного засобу або лише його частину. Слід зазначити, і для тих, хто не знає повідомити, а для тих, хто знає нагадати, що нанесення аерографії є дуже витратним заходом. Її плюсом є те, що власник отримує повністю унікальний мотоцикл. Мінус полягає в тому, що за малюнком, створеним за допомогою аерографії, потрібен постійний догляд. Крім цього, необхідно вживати всіх заходів, щоб не допускати появи подряпин.

Де купити

За різними матеріалами або деталями, за допомогою яких можна зробити стайлінг свого мототранспортного засобу, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити матеріали чи деталі для стайлінгу;;
  • замовити матеріали або деталі для стайлінгу з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого міста України;
  • дізнатися ціни на матеріали або деталі для стайлінгу та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом матеріалів чи деталей для стайлінгу;
Відображення:
Вгору