0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Фарби, ґрунтовки

Фарби для мотоцикла

 
Як би це іноді не хотілося, а в минуле повернутися не можна. Навіть якщо воно здається, нам яскравим і барвистим повертатися до нього не потрібно і не лише тому, що неможливо. Є цілком реальний і кращий варіант. Він простий і доступний для всіх. Усього те, потрібно взяти сучасні гарні фарби та яскраво розфарбувати своє справжнє життя.

А до неї входить і наш побут, і предмети нашого захоплення. І якщо таким предметом є мотоцикл, розфарбувати можна і його. Мало того, що забарвлена поверхня опиниться під захисним шаром фарби, так ще й особисто ваші естетичні потреби та оточуючого вас народу отримають задоволення після виконання робіт, пов'язаних з фарбуванням транспортного засобу.

Найпростішим, але й найдорожчим способом пофарбувати свій транспортний засіб буде звернення до фахівців станції технічного обслуговування. Спеціальні термічні камери, обладнані системою примусової вентиляції, фарбопульти та інше специфічне обладнання для фарбування, значно полегшує всі технологічні процеси та сприяє підвищенню якості робіт, що виконуються.

 
 


Однак здійснити досить якісну, яскраву індивідуальність, що надає, конкретному мототранспортному засобу фарбування, можна і своїми руками. Звичайно не в квартирі, але й великих площ для цього не потрібно. Самі фарби розфасовані у зручні балончики, забезпечені розпилювачами у своїй верхній частині. Основне – мати бажання та правильно підібрати потрібний колір фарби. Ми підкажемо вам яка фарба для скутера краща.

Інші питання із задоволенням вам допоможе вирішити наш інтернет магазин. Тут проблеми купити фарбу відсутні, втім, відсутня і неадекватна ціна на всі види фарб. А доброзичливі продавці, які за сумісництвом можуть бути і консультантами, не особливо заморочуючись, вирішать усі питання щодо доставки товару, і покупцям, які проживають у місті Києві, та покупцям з інших населених пунктів України. Якщо вам потрібна фарба для мотоцикла – сміливо звертайтесь до нас!

Купити фарбу для мотоцикла в Україні

Щоб якісно пофарбувати свій мотоцикл можна обійтися без допомоги фахівців. При цьому одним із найважливіших етапів стає вибір лакофарбових матеріалів. Купити фарбу для мотоцикла сьогодні можна у широкому асортименті варіантів, залежно від власних побажань та потреб.

Як вибрати фарбу

Насамперед для роботи знадобиться якісна ґрунтовка мотоцикла, яка не вступає в реакцію з основним покриттям та має хорошу адгезію. Далі йде фарба, при цьому вибір часто ґрунтується на трьох варіантах:

 • Нітроемалеві. Найпопулярніший варіант, що відрізняється низькою ціною, швидко сохне, має величезний вибір відтінків. Варіант сезонний - пофарбував, від'їздив сезон, фарба змилася бензином на баку, постраждала від крапель оливи або від піску, що летить. Взимку розібрав мотоцикл, знову пофарбував деталі.
 • Алкідні фарби. Більш практичний варіант, який міцно тримає хімічні розчинники, стійкий до механічних пошкоджень. На жаль, за такі плюси доводиться заплатити дорожче, та й особливої різноманітності кольорів алкідні фарби не можуть запропонувати. Проте фарба для мотоцикла проста у використанні, тому нанести її в гаражних умовах простіше простого.
 • Акрилові фарби. Проміжний варіант, який має механічну стійкість, відмінний набір кольорів легко наноситься, але також легко змивається бензином. Тому цією фарбою можна фарбувати практично всі деталі, крім бака. Якщо капнути бензином колір відразу змінить відтінок на більш тьмяний.

У результаті вибір завжди залишається за мотовласником і ґрунтується на тому, наскільки часто ви готові розбирати мотоцикл для фарбування. Якщо грошей небагато, але часу достатньо, нітроемалі підійдуть якраз. Для інших випадків підійде алкідна або акрилова фарба для скутера.

Процес фарбування мотоцикла

Для фарбування буде потрібно наступний інструмент

 • уайт-спірит;
 • змивання старої фарби;
 • наждачний папір;
 • розчинник для фарбування;
 • шпаклівка;
 • малярський скотч;
 • повітряний компресор з фарбопультом та комплектом розпилювачів (краще взяти в оренду).

Насамперед необхідно купити фарбу для скутера, зібрати інструмент та підготувати місце робіт. Найкраще заздалегідь провести ретельне прибирання - пропилососити підлогу, під стелю наклеїти плівку, щоб унеможливити падіння бруду. На підлогу можна пролити трохи води, щоб пил не піднімався.

Далі визначаємо фронт робіт - якщо перефарбовуємо деталь, знімаємо її з мотоцикла, якщо підфарбовуємо ділянку, відокремлюємо його малярським скотчем і переходимо до наступних пунктів:

 • Відмиваємо деталь від бруду та оливи
 • Рихтуємо поверхню, за потреби проводимо зварювальні роботи.
 • Знімаємо шар фарби за допомогою наждакового паперу, спеціальної насадки на електроінструмент або хімічним змивом.
 • Очищену поверхню знежирюємо та приступаємо до замішування ґрунту.
 • Наносимо 3-4 шари ґрунтовки.
 • Сушимо деталь 2-3 дні при нормальній температурі або при 100 градусах (до висихання).
 • На загрунтовану поверхню наносимо шпаклівку (при необхідності), намагаючись, щоб шар був максимально тонким.
 • Вирівнюємо шпакльовані ділянки 600 шкіркою, а всю деталь 1000.

Переходимо до фарбування. Фарба для фарбування мотоцикла повинна бути кілька разів проціджена, а потім розбавлена розчинником, якщо це необхідно. Слід ретельно налаштувати пульт, щоб нанесений шар був у межах 80-120 мкм. Тримати його слід під прямим кутом до поверхні з відхиленнями не більше 10 градусів.

Заряджаємо фарбопульти, налаштовуємо пляму розпилення, і на відстані 25-35 см наносимо перший шар. Він має бути тонким і вважається проявним. Фарба наноситься смугами з перекриттям 4-6 см. Після його нанесення дивимося на деталь, щоб виявити дефекти робіт і вчасно усунути.

Чекаємо на висихання фарби. Злегка шліфуємо перший шар та наносимо другий. Знову чекаємо на висихання шару, злегка шліфуємо і наносимо фінішний – третій шар.

Де придбати фарбу для мотоцикла в Україні

Щоб купити мотофарбу, варто звернутися до інтернет-магазину Мотоквартал, де представлений великий вибір різних лакофарбових матеріалів від відомих світових виробників. Вибрати потрібну продукцію у нас допоможуть досвідчені консультанти магазину.

Відображення:
Вгору