0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини дорожні Road 19"

Шини Road 19"

Питання підбору шин виникає перед кожним власником мотоцикла, як правило, перед сезоном. Про принципи підбору шин для мотоцикла пишеться досить багато і якщо ви хочете мінімізувати ризик під час поїздок на мотоциклі, ці принципи необхідно знати і виконувати. Безперечно, що стійкість двоколісного мотоцикла набагато менша за стійкість транспортних засобів, що мають чотири точки опори. Відповідно підбір шин для мотоцикла потрібно більш ретельний і скрупульозний. Правильно підібрані шини зможуть забезпечити хорошу керованість та комфорт під час поїздок, а також підвищать їхню безпеку. З багатьох виробників мотоциклетних шин фахівці виділяють такі, як Bridgestone, Continental, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli та Shinko.

Про підбір шин

Вартість шини багато в чому залежить від її розміру. Тим не менш, довільно встановлювати шини, розміри яких не відповідають рекомендаціям виробника - неприпустимо. Власник мотоцикла, звичайно, може встановити покришки, розміри яких не відповідають рекомендованим, але такий крок явно не підвищить безпеку поїздок і відповідальність у випадку дорожньо-транспортної пригоди повністю лягає на цього власника. Є звичайно ситуації, коли можуть бути змінені розміри шин, що встановлюються, але в такому випадку обов'язковим є і заміна колісних дисків. Враховуючи, що під час руху покришки зазнають значних навантажень, при підборі гуми слід враховувати її витривалість. Ефективно має працювати покришка і при настанні нестандартних ситуацій.

Шини від Michelin

Всі вищезгадані компанії випускають якісні, надійні та міцні покришки для мотоциклів, але є модель шин, яка виділяється навіть на їхньому фоні. Йдеться про відому у всьому світі французьку компанію Michelin і її, напевно, найвдалішу марку мотошин, яка називається Michelin Pilot Road 3. Ці шини зарекомендували себе з найкращого боку, як на заміських дорогах загального користування, так і на різних спеціалізованих треках. Незалежно від дрібних перешкод, що зустрічаються в дорозі типу ямок на асфальті, калюж після дощу, або ділянок доріг, де поверхня покриття нагадує пральну дошку, нічого крім незначної вібрації мотоцикліст не відчує. Мотоцикл при цьому залишається добре керованим та дозволяє підтримувати задану траєкторію руху.

Переваги Michelin Pilot Road 3

На протекторі шин Michelin Pilot Road 3 виконаний малюнок, який дозволяє відвести воду, що потрапляє на покришку, під час дощу, навіть якщо опади будуть продовжуватися тривалий час. Аквапланування шин цієї марки не загрожує. Постаралися конструктори і зміцнити боковини даної покришки, завдяки чому вона тримає форму і не змінюється, навіть при досягненні швидкості 250 кілометрів на годину. Більше того, в цій гумі застосована технологія, завдяки якій чергуються ділянки з різною щільністю гуми. Такий підхід дозволяє збільшити та підтримувати на постійному рівні плями контакту між шиною та дорожнім покриттям, навіть у тих випадках, коли мотоцикл рухається на граничній швидкості.

Шини Michelin Pilot Road 3 цілком можна було б, враховуючи їх характеристики, зарахувати до класу гоночних, але вони чудово зарекомендували себе на дорогах, практично з будь-яким типом покриття і можуть витримувати удари від дорожніх нерівностей. Жодних істотних недоліків фахівці в них не помітили. Для тих, хто вже визначився з вибором шин, а також тим, хто ще тільки розмірковує на цю тему, пропонуємо відвідати відповідні сторінки сайту інтернет-магазину Мотоквартал. Якщо не вдасться самостійно ухвалити рішення, то продавці та консультанти магазину із задоволенням нададуть посильну допомогу. Після звернення до нашого магазину ви зможете:

  • купити шини Road 19" будь-якої відомої компанії;
  • замовити шини Road 19" з доставкою до міста Києва, або будь-якого іншого регіону України;
  • скористатися каталогом шин Road 19";
  • дізнатися актуальну ціну на шини Road 19" та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору