0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Траверси

Траверси для мотоцикла

 
На цих сторінках сайту інтернет магазину «Мотоквартал» представлені траверси різної конструкції для мототранспорту, а також різноманітні супутні запасні частини. До них можна віднести різні шайби, гайки, болти, підшипники, кронштейни та інші деталі. Звичайно, можна купити і траверсу в зборі, в тому числі траверсу керма, інша назва якої - сошка.

Звернувшись до наших продавців або консультантів, у вас є можливість, попередньо з'ясувавши її технічні характеристики, купити траверсу або деталі кріплення для неї. Сподіваємося, що ціни на ці товари приємно вас здивують. А отримати на руки всі свої покупки ви зможете не лише у столиці України місті Києві, а й у тому пункті, який вкажіть нашим менеджерам.
 
 

Як видно на зображеннях вище, траверса є окремим елементом конструкції мотоцикла або його похідних. Причому цей елемент конструкції передбачає виконання функцій опори. У принципі траверса може виконувати своє призначення, базуючись на вертикальних або горизонтальних опорах, так і перебуваючи в підвішеному стані.

Слід пам'ятати, що саме слово «траверса», має одне значення і можна вживати стосовно різних деталей у багатьох галузях народного господарства. Наприклад, таке поняття, як траверса, поширене по відношенню до ліній електропередач, різних підйомників, у тому числі і автомобільних, а також має на увазі вже зазначене нами кріплення.

Звичайно, траверси, виготовлені з таких міцних матеріалів як сталь, або алюміній, приходять у стан, коли їх вже неможливо експлуатувати, не часто. Однак не можна не пам'ятати про те, що мотоцикли, скутери, мопеди, моторолери та їм подібні вироби є механізмами підвищеної небезпеки. І варіант, коли геометрія, а то цілісність траверси, внаслідок падіння чи удару об перешкоду буде порушено виключити не можна. Додамо до цього, що іноді заміна траверси пов'язана з бажанням власника здійснити тюнінг свого мотоцикла.

Бажаємо вам безаварійних поїздок, ну а якщо так складеться, що заміна траверси стане неминучою, звертайтеся і ми завжди із задоволенням надаємо посильну допомогу.

 
Відображення:
Вгору