0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Футболки та сорочки

Футболки та сорочки

Незалежно від того, з якою швидкістю ви збираєтеся пересуватися на своєму мототранспортному засобі, застосування захисного екіпірування не тільки бажано, але найчастіше необхідно. Деколи врятувати від отримання серйозних травм або навіть від простих пошкоджень, зможе не тільки верхній одяг, а й правильно підібрана футболка чи сорочка. Не тільки професіонали, а й звичайні любителі мотоциклів використовують захисні елементи, зокрема так звані футболки джерсі, для виготовлення яких застосовують бавовну або синтетичні волокна, а також шерсть. Такі футболки мають низку переваг перед звичайними кофтами, і вони полягають у створенні максимального комфорту для їхніх власників. Зокрема це виявляється у тому, що підтримується нормальна температура тіла, своєчасно приділяється зайва волога, а високотехнологічна матерія не сприяє збереженню запаху поту. До речі, вітер і волога знаходять солідний опір своєму проникненню і плюс до цього футболка не потребує прасування і досить добре розтягується.

Футболки и рубашки

Правила підбору

Будь-який елемент захисного екіпірування необхідно підбирати дуже ретельно. Підбір потрібно розпочинати з точного визначення розміру. Неприпустимо, щоб футболка сковувала рухи мотоцикліста в якомусь напрямку. Слід добиватися максимальної зручності та комфорту. Якщо ж футболку планується одягати поверх так званої «моточерепахи», яка, як відомо, призначена для захисту торса, то футболка має бути як мінімум на один розмір більше. Будь-яка футболка має виріз під горловину. Він може бути двох типів, а саме класичний круглий або V-подібний. У цьому питанні краще керуватися власним смаком та зробити вибір самостійно. Так само, як і при виборі забарвлення, яке має гармонувати з іншими елементами одягу та екіпірування. Бажано, щоб дизайн джерсі збігався із дизайном мотоциклетного захисту. Ефективність буде гарантовано. При настанні холодів використання утеплених футболок сприятиме збереженню тепла, а подовжена задня частина дозволить забезпечити комфорт і не ускладнювати рухи, зокрема нахили вперед.

Кращий комплект

Футболки и рубашки для мотоцикла

Де купити

В даний час торгова мережа не страждає від нестачі сорочок, які призначені або можуть використовуватись при їзді на мотоциклі. Різноманітність моделей, фасонів, кольорів та інших особливостей робить процес підбору хоч і не простим, але цікавим. Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до нашого інтернет-магазину, отримавши при цьому можливість:

  • купити футболки та сорочки;;
  • скористатися каталогом футболок та сорочок;
  • дізнатися ціни на футболки, сорочки та придбати необхідне недорого;
  • замовити футболки та сорочки з доставкою, як до міста Києва, так і будь-якого іншого населеного пункту України.
Відображення:
Вгору