0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Електропили

Електропили

Багато власників заміських будинків, дач, та й не тільки вони, застосовують для господарювання електроінструмент. Не останнє місце за частотою використання займає електропила. Придбати цей інструмент можна у господарських та спеціалізованих магазинах, які реалізують електропили та запасні частини до неї від таких відомих компаній, як BEST, HATTO, Jiantai, KG, Manle, NRB, NSK, NTN та SUKE. А для тих, кому важливіша невисока ціна продукту, ніж його якість, може звернути увагу на вироби підприємств Китайської народної республіки. Звичайно, за допомогою електропили неможливо обробити такі ж великі обсяги деревини, як застосувавши аналогічну бензинову пилку. Проте її потужності цілком достатньо задоволення потреб невеликого господарства.

Можливості електропили

Ніяким ручним інструментом неможливо виконати розпилювання деревини, наприклад, на дрова, здійснити обрізання та догляд за деревами, як це можна зробити за допомогою пили, що працює від електричного струму. Привести в дію електропилу зможе будь-яка людина, здатна приєднати її вилку до розетки. Головне, щоб до цієї розетки було підведено живлення у двісті двадцять вольт. Ланцюгова електропила не вимагає будь-якого спеціального догляду, так що для її обслуговування достатньо початкових знань в електриці та техніці безпеки. Так, є невелика незручність, яка створює необхідність постійного підключення до джерела електричного струму, але в сучасних умовах цю проблему можна вирішити. Існують і дроти і кабелі, довжини яких вистачить для підключення електропили, практично в будь-якому місці ділянки.

Основні частини електропил

У електропилі реалізується принцип перетворення електричної електроенергії на механічну, у результаті стає можливим обертання ланцюга, відповідно і виконання розпилювання деревини. Однією з головних складових частин ланцюгової електропили є електричний двигун, встановлений в її корпусі. Сам двигун за допомогою редуктора, який є рядом передач, з'єднаний з напрямною шиною. У свою чергу, направляюча шина з'єднується з ланцюгом або ріжучою частиною, а сама вона призначена, щоб утримувати ланцюг на собі. Оскільки без мастила ріжучої частини при розпилюванні деревини не обійтися, використовують масляний насос, який в автоматичному режимі змащує ріжучу кромку ланцюга. Що стосується мастила, воно заливається в масляний бачок і закривається пробкою. Розміщений масляний бачок у корпусі електропили та має об'єм близько ста п'ятдесяти мілілітрів. Цієї кількості оливи, як правило, вистачає на дві години роботи, але залежить також від інтенсивності та швидкості. Наявність масла в бачку необхідно постійно контролювати, інакше електродвигун доведеться ремонтувати, а ріжучий інструмент, тобто ланцюг, міняти на новий екземпляр.

Функція електродвигуна

Функція електродвигуна проста та зрозуміла. Він повинен створити обертальний рух і передати його на полотно, на якому встановлений ланцюг. Для передачі цього руху може використовуватися конічний редуктор або прямий привід. При встановленні конічного редуктора з'являється можливість виконання робіт на підвищених оборотах. Якщо навантаження досягає критичного рівня, то є вбудована система зчеплення відцентрового типу. Завдяки їй електродвигун може бути зупинений у терміновому порядку, без заподіяння йому шкоди. Є також система змащення всіх рухомих частин двигуна, що значно продовжує термін його служби.

Де купити

Придбати електропилу не складно. Для цього достатньо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити електропилу та запасні частини до неї;
  • замовити електропилу та запчастини до неї з доставкою до будь-якого населеного пункту України, а також міста Києва;
  • дізнатися ціни на електропили, запасні частини для них та придбати необхідне недорого;
  • скористатися каталогом електропил та запасних частин для них;
Відображення:
Вгору