0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Запчастини до взуття

Запчастини до мотоциклетного взуття

Звичайно, ніхто не може змусити вас при їзді на мототранспортному засобі замість звичних кросівок одягнути мотовзуття, яке справді зможе захистити ваші нижні кінцівки від травм при падіннях або ударах. Не хочу вдаватися до анатомічних подробиць, але тільки стопа людини містить двадцять шість кісток. Будь-яке, навіть на перший погляд дрібне пошкодження кістки стопи, призводить до тривалого та витратного лікування.

Хто скаже, що мотовзуття задоволення не з дешевих, запитуйте у людей, які лікувалися у травматолога. Напевно, після цього питання захищати чи не захищати ноги при їзді на мотоциклі відпаде назавжди. Втім, кінцевий вибір завжди залишається лише за вами. Для тих, хто зробив свій вибір на користь застосування спеціального мотоциклетного взуття, поспішаю повідомити хорошу новину. Витрати зміст мотоциклетного взуття можна значно скоротити.

Не важко здогадатися, які частини мотовзуття стають непридатними в першу чергу. Законів фізики, що описують сили тертя, що виникають, при зіткненні тіл ніхто не скасовував. Значить усі частини мотовзуття, які вступають у безпосередній зіткнення з дорожнім покриттям, зношуватимуться в першу чергу. Але виробник передбачив можливість заміни цих деталей взуття, що швидко стираються. Запитання, де їх купити?

Правильна відповідь читайте далі. Купити різноманітні запасні деталі до мотовзуття можна в інтернет-магазині «Мотоквартал». Тут представлений широкий вибір підошв для взуття мотоциклістів, накладок на носок взуття, гвинтів для кріплення. І все це можна замовити з доставкою до вашого населеного пункту, попередньо отримавши консультацію у наших спеціалістів або продавців. Безаварійних поїздок, причому без травм.
Відображення:
Вгору