0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Бейсболки

Бейсболки

Бейсбол – це відома у всьому світі гра. Найбільшу популярність вона набула у таких країнах, як Сполучені Штати Америки, Куба, Китай, Венесуела та Південна Корея. В даний час змагання з бейсболу проводяться більш ніж у ста двадцяти країнах світу. Такий головний убір як бейсболка першими почали носити гравці бейсбольних команд. Незабаром бейсболоки стали застосовувати спортсмени, які не мають відношення до бейсболу, а потім масового поширення вони набули серед звичайного населення. Існують різні види цього головного убору і на сьогоднішній день найчастіше можна зустріти спортивні, суворі та навіть гламурні бейсболки.

Сучасний стиль одягу

Підлітки та діти, жінки та чоловіки, у тому числі люди похилого віку, найчастіше віддають перевагу саме цьому виду головного убору. Різні верстви населення у повсякденному житті стали віддавати перевагу зручному і практичному одягу. Такий стиль отримав назву кежуал (англ. Casual). У ньому немає місця класиці, вбранням, традиціям та іншим формальностям. Зате може бути незвичайне поєднання різних предметів одягу, виготовлених різними виробниками. Нерідко, коли бейсболка у цьому стилі відіграє провідну роль.

Бейсболка та чоловіки

Чоловіки, незважаючи на свій природний консерватизм, найчастіше вибирають бейсболку як основний варіант головного убору. Не дивно, що бейсболка ідеально поєднується із джинсовим або спортивним костюмом. Мало того, є варіанти, коли вона добре виглядатиме і з піджаком. Єдина умова, крій піджака має відрізнятися від класики. Звичайно, відвідувати офіс у такій кепці неприпустимо, але для вечірніх прогулянок, посиденьок із друзями у барі, сімейних походів на будь-які розважальні заходи, заборон немає. Причому для кожного конкретного випадку можна підібрати відповідну бейсболку. Наприклад, для осінньої пори бажано мати утеплений екземпляр, та й форма козирка (прямокутна, закруглена) іноді має важливе значення.

Бейсболка та жінки

Асортимент жіночих головних уборів не просто великий, він величезний. І незважаючи на це, прекрасна підлога часто воліє для виходу з дому саме бейсболку. У переважній більшості випадків жіночі бейсболки прикрашені різними декоративними елементами, що передає їх власницям привабливість, чарівність, чарівність або одним словом шарм. У кожної дівчини чи жінки є можливість підібрати бейсболку, що найбільше підходить для образу, який вона для себе створила. Цей головний убір цілком може поєднуватися як зі спортивним костюмом, так і зі спідницею, і з футболкою або навіть із сукнею. Варіантів багато, а вибір кожен робить самостійно.

Бейсболка та автомотолюбителі

Мода на носіння бейсболок була внесена в життя не лише гравцями в бейсбол, а й аматорами автомототехніки. Подібні аксесуари, особливо якщо на них нанесені логотипи світових брендів транспортної техніки, мають незмінну популярність і підвищений попит. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, мати індивідуальну форму, розмір і колір. Звичайно для водіїв важливо, щоб головний убір захищав від перегріву, а козирок запобігав попаданню променів сонця у вічі.

Де купити

Індивідуально підібрати подібний аксесуар часом буває важчим, ніж дефіцитну запасну частину для мотоцикла. Адже, як відомо, на смак та колір товариша немає. Але колектив інтернет-магазину Мотоквартал здатний впоратися і з таким завданням. Продавці та консультанти магазину готові надати вам усіляку допомогу у підборі потрібного аксесуара. Звертайтесь і у вас з'являться такі можливості:

  • купити бейсболку, з урахуванням індивідуальних вимог;
  • замовити бейсболку з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом бейсболок;
  • дізнатися актуальні ціни на бейсболки, вибрати сподобану та придбати її недорого;
Відображення:
Вгору