0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотоботи Icon

Мотоботи Icon

Найвідоміший виробник аксесуарів, одягу, взуття, рукавичок, різних елементів захисту, включаючи штани, куртки та шоломи, а також безліч іншої корисної продукції для мотоциклістів, зареєстрований у США. Дане підприємство з дня свого заснування називається Icon Motorsport і прославилося випуском оригінальних моделей, які шанувальники цієї компанії охрестили як хуліганські. Насамперед це стосується окремих екземплярів мотоциклетних шоломів. Окрім власної продукції, компанія здійснює випуск екіпірування за ліцензією, яку було надано знаменитим торговим брендом Suzuki. Крім того, окремо існує оригінальна колекція Icon Hayabusa, що складається з рукавичок, курток та кількох моделей інтегральних мотошоломів. Не забувають конструктори, технологи та дизайнери підприємства про те, що серед любителів мотоциклів є чимало жінок, для яких потрібні свої, відмінні від чоловічих моделі мотошоломів, штанів, курток, рукавичок та інших аксесуарів.

Фактори, що впливають на вибір мотоциклетного взуття

У торговельній мережі, яка належить Icon Motorspor, можна придбати різні вироби, що підвищують не лише безпеку, а й комфорт під час їзди. Основний попит був і, напевно, назавжди залишиться, на мотоциклетні шоломи. Щодо спортивного взуття, у тому числі мотоциклетних чобіт, а також мотобот, то покупці не залишають цей товар поза увагою. Для того щоб правильно підібрати мотоботи, необхідно враховувати деякі фактори, серед яких такі, як тип, передбачуваних мотоциклетного взуття, його розмір, призначення (для професіоналів або для любителів), висота халяв, матеріал застосований для виготовлення, колір і звичайно ціна. Тип передбачуваного мотоциклетного взуття слід підбирати залежно від того, де і за яких умов відбуватиметься їхня експлуатація. Основну роль відіграє обрана для участі спортивна дисципліна з урахуванням наявного типу мотоцикла. Якщо обраний шлях на участь у змаганнях з екстремальними умовами, такими, як фрістайл, ендуро або хард-ендуро, мотокрос, то варто звернути увагу на класику кросових мотобот або будь-яких модифікацій.

Про вплив розміру мотобот

На дорогах загального користування з твердим покриттям, наприклад, асфальті або бетоні, маючи в користуванні такі види мототранспортної техніки, як скутер, круїзер, чоппер та інші моделі, на яких швидко не поїдеш, можна обійтися звичайними шкіряними мотоботами або виготовленими з легкого текстилю. Кросові боти слід застосовувати при їзді на швидкісних трасах, зокрема кільцевих гонках та керуючи спортбайком. Про розмір можна довго не поширюватися, оскільки всім відомо, що неправильно підібраний розмір взуття призводить до небажаних наслідків, які можуть зірвати заплановану поїздку. Головне відкинути лінь убік і прийти в магазин з конкретною метою — поміряти екземпляри. Щоправда нині деякі інтернет-магазини пропонують цей процес здійснювати вдома чи іншому зручному для покупця місці. До місця зустрічі вони доставляють кілька пар замовленого взуття, і вже сам покупець визначає пару.

Де купити

Щодо призначення мотоциклетного взуття, то тут немає нічого складного. Якщо йдеться про аматорський рівень, то й витрачати кошти на придбання професійного взуття немає сенсу. Легкі, рухливі і головне бюджетні мотоботи, цілком задовольнять мотоцикліста-початківця, особливо на перших порах. Вирішити всі вищезазначені питання можна звернувшись до нашого інтернет-магазину і отримавши можливість:

  • купити мотоботи Icon;
  • скористатися каталогом із мотоботами Icon;
  • дізнатися ціни на мотоботи Icon та придбати необхідні недорого;
  • замовити мотоботи Icon з доставкою, як в місто Київ, так і в будь-яке інше місто України.
Відображення:
Вгору