0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Важелі кікстартера

Важелі кікстартера

У більшості сучасних мотоциклів для того, щоб запустити двигун, застосовується електричний стартер. Але є моделі мотоциклів, як старого покоління, так і нового, в яких крім електричного стартера застосовується і механічний стартер. Такий стартер, який здатний здійснити завод мототранспортного засобу тільки завдяки фізичному впливу на нього, прийнято називати кікстартером. Його користь найбільше проявляється у випадках, коли відбувається вихід з ладу електричної системи мотоцикла, у тому числі і при раптовому розрядженні акумулятора.

Переваги кікстартера

Вищезгадані переваги мотоциклів з встановленим кікстартером, доповнюються простотою його пристрою, що не створює проблем при необхідності здійснити ремонт цього механізму або якщо не можливий ремонт, то виконати його заміну, також труднощів не складе. Причому ціни на кікстартери цілком прийнятні і влаштують людей навіть із середнім доходом. Звичайно, у кікстартера є і недолік. Але цей недолік приписується кікстартеру мотоциклістами, які звикли до комфорту та не люблять зайвий раз використати фізичне зусилля.

Основний недолік кікстартера

Йдеться про те, що для того, щоб завести двигун кікстартера, необхідно докласти певних фізичних зусиль. За відсутності певної вправності та недостатнього досвіду процес заведення в такий спосіб може викликати деякі труднощі. Мало того можна і травму отримати в результаті удару важеля кікстартера об гомілку мотоцикліста. Таке явище часто відбувається, якщо у власника мотоцикла одягнене неправильне взуття і у нього слизька підошва. Один необачний рух і нога зіскочила із заводного важеля кікстартера може отримати пошкодження.

Ще однією помилкою новачків у поводженні з цим механізмом є неправильний додаток сили до його важеля. Замість сильного та одночасно різкого натискання на кікстартер вони намагаються привести його в дію за допомогою удару. Завести таким способом мотоцикл навряд чи вдасться, а ось поламати кікстартер дуже можливо. Зусилля на важіль має прикладатися по всій його довжині, а не лише у верхній частині важеля.

Що стосується поломок, то, як і в кожного механізму, їх може бути досить багато. Для того, щоб поломок було, якнайменше кікстартер слід регулярно обслуговувати. Таке обслуговування в першу чергу полягає в контролі за заводною ніжкою (важелем), яка має властивість розбовтуватись і зачату потрібно зробити затяжку гайки за допомогою гайкового ключа. Якщо цього вчасно зробити, то зрештою зірвуться шлицы у ньому. Потім вона почне прослизати і запуск двигуна за допомогою кікстартера стане неможливим.

Догляд за кікстартером

Не варто розглядати варіант зміцнення заводної ніжки за допомогою зварювального апарату. Рано чи пізно виникне необхідність виконувати роботи пов'язані з ремонтом двигуна, а приварена заводна ніжка не дозволить здійснити такий намір та застосування такого інструменту, як болгарка стане неминучим. Не зашкодить кікстартеру своєчасне промивання та мастило. Для промивання краще використовувати звичайний бензин, який не поєднувався з маслом. А ось для мастила цілком підійде такий перевірений засіб, що змащує як літол.

Якщо ж незважаючи на дбайливе ставлення всі ваші зусилля щодо збереження кікстартера в робочому стані не допомогли і його вже не вдається відремонтувати, адже не хвилюйтеся вихід з цієї ситуації досить простий. Зверніться до нашого інтернет-магазину і проблема вирішиться в кращому вигляді. Завдяки консультантам магазину у вас буде можливість:

  • придбати якісний важіль кікстартера для свого мототранспортного засобу;
  • замовити важіль кікстартера з доставкою на вашу адресу, як у місті Києві, так і в інших містах України;
  • скористатися каталогом важелів кікстартера;
  • узнать актуальную на день покупки ціну на важіль кікстартера та придбати його недорого, у разі магазинної знижки;
Відображення:
Вгору