0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ободні стрічки

Ободні стрічки

Як на велосипедах, так і на мотоциклах, обладнаних спицьованими камерними дисками, найчастіше для захисту повітряної камери від пошкоджень, може бути встановлена ​​ободна стрічка або як її ще називають фліппер. Цей пристрій виконує декілька функцій. Отвори, в які встановлюються колісні спиці, в деяких випадках можуть мати задирки або гострі краї. Наявність фліппера зможе запобігти не тільки пошкодженню камери, а й її протиранню від тертя об обід колеса. Крім того, обідня стрічка дозволяє в безкамерних шинах забезпечити повну герметизацію простору між покришкою та ободом і не дозволяє, якщо встановлена ​​камера, зміщуватися їй щодо обода. Зміщення камери неприпустимо, тому що з часом ніпель прийме похилий стан, а далі можливий навіть його відрив або розрив камери. Для виготовлення фліппера можливе застосування як полімерів, так і певних сортів гуми. Не є рідкістю, коли для більшої міцності та надійності виконують армування обідньої стрічки.

Призначення обідньої стрічки

При підборі фліппера для покришок, в яких передбачається використання високого тиску, близько чотирьох або п'яти атмосфер, слід враховувати, що можливе видавлювання гуми через отвори для спиць. Звідси рекомендація - застосовувати для таких шин фліппера виготовлені з полімерів, а також армування, що пройшли. А ось при поїздках до гірської місцевості з використанням зниженого тиску в покришках, якраз бажано застосовувати вироби з гуми. Знову ж таки для проїзду дорогами загального користування мають асфальтове покриття, використовують армовані або полімерні обідні стрічки. Вартість нової камери не порівнянна з вартістю фліппера, тому застосування останнього цілком виправдане. Важливе, а може й основне значення має правильно підібраний розмір виробу, що розглядається. Якщо по довжині його можна відрегулювати самостійно, ширину необхідно підбирати строго з розмірами обода колеса. Втім, дізнатися посадковий діаметр колеса, не складає великих труднощів.

Про маркування фліпперів

На будь-якому фліппері, виготовленому не кустарними методами, має бути відповідне маркування, де в міліметрах або дюймах можна виявити розміри цього виробу, включаючи посадковий діаметр і ширину. Крім того, у цьому маркуванні в більшості випадків присутні відомості про дату виробництва, максимально допустимий тиск і найменування конкретного виробника. Звичайно, існують способи, що дозволяють замінити фірмовий фліппер на, так би мовити, власного виготовлення. Давній метод передбачає встановлення камери, що збігається по ширині, але трохи меншого посадкового діаметра. Тобто вона повинна розтягуватися, але не рватися і водночас щільно прилягати до обода. Для тих, у кого є стара, вживана камера, такий спосіб, нехай він і не ідеальний, виявиться не тільки доступним, а й практично безкоштовним.

Де купити

Є й інші вироби чи матеріали, якими деякі власники мотоциклів чи велосипедів можуть замінити обідню стрічку. Як варіант можна розглядати застосування полімерної, а ще краще тканинної ізоленти. Ідеально якщо ще й у такої ізоленти зовнішній шар не відрізнятиметься гладкою поверхнею. Правда одного шару ізоленти швидше за все буде недостатньо, тож доведеться намотувати не менше трьох, а то й п'яти шарів. Але, за великим рахунком, найбільш надійний і правильний варіант, це встановлення фліппера від відомого виробника. Якщо до такого ж висновку дійшли і ви, то звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити обідну стрічку, відповідну технічним характеристикам встановлених коліс на вашому транспортному засобі;
  • замовити обідню стрічку з доставкою до будь-якого регіону України, включаючи місто Київ;
  • дізнатися ціни на обідні стрічки та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом обідніх стрічок.
Відображення:
Вгору