0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шарнірно-губцевий інструмент

Шарнірно-губцевий інструмент

Для виконання будівельних чи ремонтних робіт існує безліч видів інструментів. Дуже поширеними є інструменти, що належать до шарнірно-губцевої групи. З їх допомогою стає можливим і значно полегшується проведення таких дій, як захоплення деталі або заготівлі, її утримання в заданому положенні, витяг з будь-якої ємності, а також різання. До цього типу інструменту відносяться плоскогубці, кліщі, кусачки, круглогубці, щипці, бокорізи, довгогубці, ножиці болторізні, пасатижі, стрипер-з'ємники ізоляції, револьверні дироколи, просікачі для металевого профілю та інше, аналогічної конструкції. Свою назву вони отримали завдяки особливій формі робочої частини, яка визначає їх призначення. Інструменти цього типу з давніх-давен застосовують працівники різних спеціальностей, включаючи залізничників та ковалів, стоматологів та слюсарів, а також фахівців зайнятих в інших сферах діяльності.

Застосування кліщів

З давніх-давен людство знайоме з таким видом шарнірно-губцевого інструменту, як кліщі. Як правило, вони виготовлялися з довгими ручками, а ось губки, що мали можливість стулятися, загострювалися або мали плоскі поверхні. Подовжені ручки кліщів дозволяли майстрам ковальських справ діставати заготовки, що обробляються, або деталі з місць з підвищеною температурою без отримання опіків або інших травм. А ось будівельники залізничних колій кліщами з відповідними ручками захоплювали рейки чи шпали та доставляли їх таким чином у потрібне місце. Більшість нашого населення найчастіше зустрічається зі столярними або теслярськими кліщами, які стають незамінним інструментом при витягуванні цвяхів з деревини. Свій вид кліщів має сантехнічні працівники. Їх ще можуть називати трубними кліщами, оскільки вони завдяки зубчастій виїмці на губках дозволяють здійснити захоплення труби. Крім того, їх забезпечують переставним шарнірним механізмом, з метою полегшити процес захоплення та утримання труб різного діаметра.

Плоскогубці, як підвид кліщів

У електриків свої потреби, відповідно і свої кліщі. Цей інструмент дозволяє їм провести струмовимірювальні роботи, зняти ізоляцію на певній ділянці дроту або кабелю, замінити запобіжники, використовуючи ізолюючі кліщі, а також виконати обтискання клем. Таким чином, будь-який інструмент, що відноситься до шарнірно-губцевого типу, можна визнати кліщами. За великим рахунком, якщо у кліщів губки виготовлені плоскої форми, то їх називають плоскогубцями. Як правило, плоскогубці мають губки з нанесеними на них дрібним насіканням. Ними зручно захоплювати невеликі деталі, утримувати в потрібному положенні, і навіть виконувати такі дії, як перекушування дроту або згинання заготовки з дотриманням заданого кута. Для здійснення окремих дій найчастіше доводиться вдаватися до допомоги других плоскогубців, що дозволяє прискорити виконання задуманого дії. Є окремі екземпляри плоскогубців, які мають губки подовжені. Їх ще можуть називати качконосами, натякаючи на схожість із відомими птахами, або довгогубцями.

Де купити

Щоб не пошкодити поверхню окремих деталей, які повинні мати зовнішній вигляд без вад, на губки можуть бути встановлені спеціальні накладки. Виконуючи роботи в місцях, до яких важко підібратися використовують гострогубці, що мають ріжучі кромки та насічки на губках. Крім того, гострогубці і вузькогубці можуть мати загнуті кінці, що дозволяють здійснити захоплення там, де звичайними плоскогубцями дотягнутися до деталі не вийде. Будь-який вид шарнірно-губцевого інструменту стане для вас доступним, після звернення до нашого інтернет-магазину та отримання можливості:

  • купити шарнірно-губцевий інструмент;;
  • дізнатися ціни на шарнірно-губцевий інструмент та придбати необхідний недорого;
  • замовити шарнірно-губцевий інструмент з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого регіону України;
  • скористатися каталогом шарнірно-губцевого інструменту;
Відображення:
Вгору