0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Вітрове скло

Вітрове скло

Для водія основна відмінність мотоцикла від автомобіля полягає в тому, що мотоцикл має відкритий контакт з навколишнім середовищем. Багатьом подобається відчувати на собі дотик свіжого вітру, запахи лісу, квітів, трави та інших принад навколишньої природи. Але, дорога, це не тільки квіти, а й вітер, що обпалює, пил, бруд, волога, пісок, та й всяке інше сміття, що летить в обличчя. Якщо на малих швидкостях всім цим ще можна знехтувати, та й мотошолом у цьому допоможе, то в моменти, коли мотоцикл із наїзником починає долати понад тридцять метрів за секунду, вітер перетворюється на ураган і складається враження, що голова разом із шоломом може не втриматися на належному їй місці. Тут уже кожен дрібний камінчик потрапив у тіло драйвера, може бути серйозною небезпекою. Єдино доступним способом продовжити поїздки на двоколісному транспорті в більш менш комфортній обстановці, це встановити вітрове скло, яке допоможе вирішити описані проблеми. Головне, щоб таке скло було встановлено у потрібному місці, а його форма відповідала виконанню поставленого завдання.

Призначення вітрового скла

Перші мотоцикли, які вироблялися серійно на різних заводах, як правило, вітровим склом не обладналися, і це незважаючи на те, що деякі марки вже в тридцятих — сорокових роках минулого століття могли розвивати досить пристойну швидкість. Але, до кінця сімдесятих років, BMW приступила до масового випуску мотоциклів R90S, на яких вітрові шибки встановлювалися перед постачанням в торговельну мережу. А у вісімдесятих установка обтічників стала масовою, що збіглося з підвищеним попитом, що почався, на скутери і мотоцикли, причому установка проводилася на всі класи мотоциклів. В даний час захисним склом обладнано більшість мототранспортних засобів і для цього існують вагомі причини. Найголовніше полягає у збільшенні безпеки та комфорту для водія. Крім того, правильно встановлений обтічник здатний значно покращити аеродинамічні якості мотоцикла, що позитивно позначиться на витраті палива і, особливо на високих швидкостях, матиме стабілізаційну дію.

Вплив на аеродинаміку

Однак, крім обтічника на аеродинамічні властивості мототранспортного засобу, значний вплив має його водій. Тут має значення все, а саме посадка водія, його антропологічні дані і навіть форма мотошолома, який також повинен сприяти успішному обтіканню повітря на високих швидкостях. Якщо грамотно врахувати всі перераховані вище фактори і за умови, що усереднений варіант, який часто застосовують при встановленні вітрового скла, не підходить, то можна з'ясувати, який саме варіант обтічника найкраще підійде в кожному конкретному випадку. У багатьох випадках поліпшити аеродинамічні якості мотоцикла можна простим способом, а саме поміняти посадку під час їзди. Безперечно, що спортивні мотоцикли розраховані на лежачу посадку, і чекати хорошої аеродинаміки сидячи прямо, немає жодних підстав.

Де купити

Для байків спортивного типу існує кілька видів тюнінгового скла. Встановивши таке скло, посадка вже не відіграватиме таку важливу роль. Потоки зустрічного повітря дійшовши до обтічника, що має високий купол, піднімаються і не зачіпають водія, навіть якщо він досить високий. Проблеми можуть розпочатися, коли буде досягнуто швидкості приблизно двісті кілометрів на годину. У цьому випадку міняти позу на лежачу все одно доведеться. При необхідності встановити або замінити вітрове скло звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити вітрове скло для мотоцикла;;
  • замовити вітрове скло для мотоцикла з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом вітрового скла для мотоциклів;
  • дізнатися ціни на вітрове скло для мотоциклів та придбати необхідне недорого;
Відображення:
Вгору