0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Трансмісія, привід ATV

Трансмісія, привід ATV

У різних типах, а також марках ATV чи квадроциклів може бути реалізований різний тип трансмісії. В даний час розрізняють два типи трансмісії, які можуть бути встановлені на квадроциклах. Один з них називається автоматичним, при якому перемикання швидкостей відбувається в автоматичному режимі, а при другому механічному типі трансмісії перемикання швидкостей можливе тільки вручну. Крім того автоматичний тип трансмісії найчастіше виконують у вигляді безступінчастого клинопасового автоматизованого варіатора, який знайшов широке поширення в снігоходах. Щодо механічної трансмісії, то вона в основному встановлюється на спортивних моделях квадроциклів. Робота такої трансмісії цілком можна порівняти з роботою трансмісії, яку встановлюють на мотоциклах. Завдяки механічній коробці перемикання швидкостей легше здійснювати вхід у поворот, а також вихід з нього.

Про застосування варіатора у трансмісії

Застосування варіатора дозволяє плавніше передавати крутний момент від колінчастого валу двигуна до колеса мотоцикла. Але не треба забувати, що варіатор має безліч налаштувань, що дозволяє здійснити його підстроювання під певний стиль їзди. Правда, швидке налаштування варіатора неможливе і для того, щоб змінити його параметри, потрібно спочатку дістатися гаража (місця зберігання), або станції технічного обслуговування. Ще одним істотним недоліком варіатора є те, що ремінь, що встановлюється в ньому, досить швидко зношується і потребує частої заміни. Слід зазначити, що задньопривідні ATV не мають високих показників прохідності, зате при поїздках дорогами загального користування, як зазначають їх власники, вони легше управляються. Крім того, порівняно зі своїми повнопривідними аналогами вони рідше схильні до поломок і мають нижчу ціну.

Найкращі виробники запчастин для трансмісії ATV

Незалежно від того, який тип трансмісії встановлено в тому чи іншому квадроциклі, чи встановлений там варіатор або механічна коробка передач, періодично деталі цих вузлів або механізмів потребують ремонту або заміни. Придбати запасні частини для трансмісії або приводу ATV можна у спеціалізованих торгових точках із продажу запасних частин для мотоциклів. У цих торгових точках, зазвичай, складно нарватися на підробки чи бракований товар. Але навіть якщо таке сталося, завжди є можливість здійснити обмін виробів, в яких виявлено виробничий шлюб, або принаймні повернути витрачені кошти. Втім, якщо купувати продукцію таких компаній, як 4Ride, All Balls або TATA, проблем швидше за все не буде. Окрема тема – продукція підприємств Китайської республіки, але й тут видно суттєвий прогрес. На тлі гарного асортименту та невисоких цін спостерігається також і покращення якості їхньої продукції, проте перед їхньою покупкою бажано порадитися з продавцем чи менеджером торгового підприємства.

Система охолодження двигунів ATV

Найчастіше на ATV чи квадроциклах встановлюють чотиритактний двигун внутрішнього згоряння. Що стосується системи охолодження такого двигуна, то вона може бути як рідинною, так і повітряною системою. Причому повітряна система охолодження, як правило, успішно справляється із виконанням свого завдання. Але це стосується лише випадків, які не можна віднести до екстремальних. При виборі цього транспортного засобу слід враховувати умови, в яких доведеться його експлуатувати, і якщо очікуються тривалі поїздки, тим більше у складних умовах, перевезення вантажів значної маси, буксирування інших транспортних засобів, або якщо погода у вашому регіоні переважно спекотна, варто зупинити свій вибір на рідинній системі охолодження.

Якщо вам потрібні запчастини для трансмісії або приводу ATV, звертайтесь в наш інтернет-магазин. Умови вам сподобаються і, зокрема, ви зможете:

  • купити елементи трансмісії та приводу ATV;;
  • замовити деталі трансмісії та приводу ATV з доставкою до будь-якого регіону України, у тому числі й міста Києва;
  • скористатися каталогом запасних частин трансмісії та приводу ATV;
  • дізнатися всі ціни на деталі трансмісії та приводу ATV та придбати з недорого;
Відображення:
Вгору