0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Зарядні пристрої, тестери

Зарядні пристрої для акумулятора

Сучасні гелеві акумулятори, як кислотні варіанти, потребують своєчасної підзарядки, щоб зберегти свої експлуатаційні властивості та продовжити термін служби. Вміння правильно підібрати та купити зарядний пристрій – важлива навичка для кожного мотовласника, що бажає заощадити на придбанні нових батарей та позбавити себе проблем.

Потрібні характеристики для зарядного пристрою

Будь-який зарядний пристрій для акумулятора повинен мати такі властивості:

  • Регулювання струму. Заряджання має припускати можливість регулювання сили струму. Гелеві акумулятори вимагають заряджання струмом в 10% від номінальної ємності батареї, якщо ж перевищити дане значення, це може вивести з ладу АКБ або сильно знизити його експлуатаційний термін.
  • Облік нагріву. Температурна компенсація – ще одна необхідна властивість, оскільки температура повітря та батареї може змінювати, що потребує коригування умов заряджання. Так, нагрівання батареї на 10 градусів вимагатиме зниження напруги на 0,3-0,4 вольта. Зарядні пристрої для акумулятора повинні мати функцію температурної компенсації, самостійно здійснювати перерви в процедурі підзарядки на основі температури.
  • Стадії процедури заряджання. Заряджання акумулятора гелю повинно підрозділятися на три етапи. На першому здійснюється підзарядка зі збільшенням напруги, а на другому використовується постійна напруга та зниження сили струму. На третьому етапі виконується підтримка заряду на зниженій напрузі та струмі.
  • Робоча температура. ЗУ для акумуляторів повинен мати великий температурний спектр для роботи. Багато моделей функціонують при температурі від +5 до +40 градусів, але в тих чи інших ситуаціях заряджання може знадобитися в умовах з нижчими температурами.
  • Сучасний виріб обов'язково має комплектуватись спеціальним тестером акумуляторних батарей.

Особливості заряджання акумуляторів для мототехніки

Універсальний зарядний пристрій легко забезпечить правильне заряджання батарей. Ця процедура повинна здійснюватися кожні 6-12 місяців, з обов'язковим завершенням процесу, оскільки раннє відключення обіцяє втрату ємності АКБ, яку потім практично неможливо відновити.

Що стосується часу заряджання, для розрахунку необхідно розділити ємність батареї на струм заряду, а отримане число буде приблизною кількістю часу. Наприклад, гелева батарея ємністю 7 Ач при струмі зарядки 0,7 А повинна заряджатися протягом 10 годин. Якщо ви грамотно підібрали ЗУ та купили тестер, час зарядки буде визначено в автоматичному режимі, а після завершення процедури система подасть спеціальний сигнал.

Процедура заряджання акумулятора гелю досить проста і не потрібно серйозних знань. Для абсолютної більшості мотовласників буде достатньо підібрати відповідний пристрій і дотримуватися рекомендацій виробника. На сучасному ринку даних систем з'являється все більше пристроїв, які підходять для будь-яких цілей, включаючи дорогі та доступні рішення.

Якщо ви не хочете придбати спеціальний зарядний пристрій під гелевий акумулятор, але маєте просту модель ЗУ, можна вирішити проблему іншим шляхом. Слід з'єднати зарядку, АКБ та допоміжний акумулятор у єдину мережу, щоб правильно зарядити батарею. Втім, значно простіше один раз придбати сучасний пристрій, що працює в автономному режимі, і позбавити себе будь-яких проблем.

Де придбати зарядний пристрій для акумулятора в Україні

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує українським мотоаматорам величезний вибір генераторів, замків запалювання, зарядних пристроїв для акумуляторів мототехніки. У нашому асортименті присутні моделі з різними можливостями та функціоналом, що забезпечують правильну процедуру зарядки для будь-яких АКБ, також ви зможете легко вибрати та купити тестер у Києві.

Вигідні ціни у нашому магазині доповнюються першокласним сервісом. Наші досвідчені консультанти допоможуть підібрати відповідне рішення, що відповідає вашим вимогам та побажанням. Після замовлення, ми оперативно доставимо продукцію в будь-який регіон України.

Відображення:
Вгору