0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мембрани карбюратора

Мембрани карбюратора

Для успішної роботи двигуна внутрішнього згоряння необхідно, щоб його циліндри подавалася правильно приготовлена ​​паливна суміш. Класичним виробом, основне призначення якого полягає у приготуванні якісної паливної суміші, є карбюратор. Нині інжекторні системи поступово витісняють карбюратори, проте останні застосовуються ще багатьох мототранспортних засобах. Карбюратор не можна назвати простим виробом і перед тим, як його використовувати необхідно провести відповідні налаштування, і чим ретельніше і точніше вони будуть виконані, тим більше буде виявлено ефективність карбюратора. Ефективність карбюратора обов'язково проявиться у зниженні рівня споживання бензину двигуном мотоцикла, у зменшенні токсичності газів, що відпрацювали, а також у плавності та стабільності роботи двигуна.

Призначення мембрани карбюратора

Як вже зазначалося вище, карбюратор є непростим механізмом, що складається з безлічі деталей. Однією з важливих деталей є мембрана карбюратора. З її допомогою вирішується проблема подачі додаткових порцій бензину в карбюратор, коли виникає така необхідність. Як правило, така необхідність виникає при різкому натисканні на педаль газу і прискореному відкритті дросельної заслінки карбюратора. Звичайно, у цьому випадку активізується не тільки мембрана карбюратора, але і прискорювальний насос. Таким чином вдається уникнути провалів у роботі двигуна та забезпечити необхідне прискорення мотоцикла. Сам механізм прискорювального насоса розташовується в кришці камери поплавця карбюратора. Що стосується мембрани, то вона кріпиться до одного з кінців прискорювального насоса.

Найкращі торгові марки

Не дивно, що при агресивному стилі їзди мембрана карбюратора зазнаватиме підвищених навантажень і відповідно може частіше приходити в непридатність. Замінити мембрану карбюратора, що вийшла з ладу, можна і самостійно, а ось для того, щоб вона прослужила встановлений термін необхідно купити якісну мембрану. Щоб мінімізувати ризик і не купити підробку або мембрану з дефектом, слід звертатися лише до спеціалізованих торгових точок, які професійно займаються торгівлею запасними частинами для мотоциклів. Бажано також звернути увагу на бренд, під яким було виготовлено виріб. Якщо у виробництві брали участь такі компанії, як RMS, TOURMAX, FUELJET, INPARTS, KOMATCU, TATA та XINLONG, то, напевно, претензій до якості їхньої продукції у вас не буде.

Крім компаній, зазначених вище, мембрани для карбюратора виробляють також китайські підприємства. Незважаючи на те, що щодо якості виробів китайських компаній тривалий час існували упередження не на їхню користь, нині можна говорити про те, що це залишилося в минулому. Мало того, у китайських виробників є низка переваг, які виражаються в нижчій ціні на аналогічні вироби європейських та азіатських виробників, та й асортимент різноманітніший. Щодо якості, то вона з кожним роком все більше наближається до встановлених європейських стандартів. Тому перш ніж відмовитися від виробів з Китаю, проконсультуйтеся у продавців організації, що торгує, або з їх менеджерами.

Консультації з приводу якості та надійності різних запасних частин для мотоциклів, можна отримати і в нашому інтернет-магазині абсолютно безкоштовно. Продавці, консультанти та інші спеціалісти магазину завжди готові надати вам посильну допомогу. В результаті звернення до нас у вас з'явиться можливість:

  • купити мембрани карбюратора з урахуванням марки мотоцикла та типу карбюратора;
  • замовити мембрани карбюратора з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом мембран карбюратора;
  • визначити точну ціну на мембрани карбюратора та придбати їх недорого;
Відображення:
Вгору