0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Редуктори

Купити редуктор скутера в Україні

Редуктор скутера знижує оберти варіатора, збільшує момент, що крутить, і передає його безпосередньо на заднє колесо. Цей вузол складається з набору шестерень та валів. Кожна шестерня має певну кількість зубів, причому ця кількість розрахована інженерами таким чином, щоб скутер з певною кубатурою найбільш ефективно почував себе у всьому діапазоні обертів. Якщо ця деталь вийшла з ладу, необхідно якнайшвидше вибрати і купити редуктор для свого скутера.

Тюнінг редуктора скутера

Редуктор двигуна, крім обов'язкового збільшення в динаміці, передбачає також збільшення максимальної швидкості. Щоб досягти заповітного збільшення в 15-20 кілометрів на годину, потрібно або розкрутити двигун до більших обертів, або підібрати потужніший редуктор в Україні. У першому варіанті, щоб забезпечити довговічністю двигуна в цілому, необхідно запасатися якісними деталями, які легко переноситимуть збільшені навантаження. Однак це досить дорого і недоцільно.

Простим способом збільшення максимальної швидкості при збільшенні поршневої на скутерах можна вважати хід із заміни шестерень редуктора на тюнінгові. Після збільшення поршневої передатне число редуктора вже не актуальне, для нової потужності він стає «коротким». Це означає, що до заповітних 60 кілометрів на годину ви розженетеся куди енергійніше, порівняно з поршневою, та й з пасажиром скутер почуватиметься набагато впевненіше. Однак збільшення швидкості в даному випадку не видно, адже обороти двигуна залишилися на колишньому рівні.

Доступна ціна на редуктор із підвищеною продуктивністю стане вирішенням проблеми. Також можна підібрати найбільш оптимальний набір шестерень і замінити їх власними силами, після чого швидкість збільшиться, проте динаміка залишиться на рівні стокового стану.

Кожен власник скутера сам повинен вирішувати, що йому важливіше швидкість або динаміка, і після цього вже приступати до заміни шестерень. У деяких випадках можна досягти позитивного ефекту в обох напрямках, проте після тонкого налаштування варіатора та інших деталей двигуна в цілому.

Ключові моменти заміни редуктора скутера

Замінити сам редуктор чи вал редуктора у Києві набагато простіше, ніж здається багатьом власникам мототехніки. Зазвичай зносу піддаються шестірні та підшипники, рідше – вали та інші компоненти. Якщо вчасно не замінити несправні деталі, вони призведуть до швидкого зношування інших складових редуктора скутера. Ремонт у цьому випадку обійдеться набагато дорожче.

Найчастіша поломка в даному випадку – «виючий» редуктор. Даний вузол видає звуки, найчастіше, через знос шестерень, і проблема вирішується їх заміною. Тим більше, що ціна редуктора у Києві цілком доступна кожному райдеру.

Дістатись до редуктора досить просто. Зазвичай для цього достатньо відкрутити кришку варіатора та зняти задній шків зчеплення. За зчепленням і буде заповітна кришка редуктора.

Відкрутивши кришку, ми виявимо найпростіший механізм зниження обертів і підвищення моменту, що крутить, у вигляді набору первинних і вторинних шестерень. Не забудьте злити масло редуктора перед цією процедурою, а після заміни деталей, що зносилися, і установки кришки на місце, залити нове аналогічного номіналу. Залежно від моделі скутера знадобиться близько 100-120 мл трансмісійної олії.

Уникнути всіх перерахованих вище проблем з редуктором скутера можна, якщо хоча б кожні два сезони змінювати трансмісійну олію у вузлі. Заливати тільки якісну олію рекомендованого виробником номіналу. Хоча ціна редуктора скутера і не висока, така проста процедура підвищить термін служби вузла в кілька разів.

Де придбати редуктор скутера в Україні.

Багато вітчизняних мотолюбителів вже оцінили багатий асортимент якісних мото запчастин від найкращих світових брендів, доступні ціни, чудовий сервіс та інші переваги, які надає інтернет-магазин Мотоквартал. Ми пропонуємо купити редуктор приводу скутера, а зробити правильний вибір деталей, що відповідають вашим вимогам, допоможуть кваліфіковані фахівці нашого магазину.

Відображення:
Вгору