0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Олімпійки

Олімпійки

Спортивний одяг приваблює до себе представників практично всіх верств населення, а багато хто настільки до нього звикає, що і в похилому віці віддають перевагу одягу спортивної спрямованості, вже хоча б для того, щоб виглядати молодшим. Що вже говорити про представників сильної статі, які перебувають у розквіті сил і захоплюються поїздками на мотоциклах. Звичайно, зовнішній вигляд багато в чому залежатиме від того, наскільки правильно підібраний одяг спортивного стилю, а також від якості матеріалу, з якого він пошитий. Одним з популярних елементів спортивного одягу з давніх-давен є олімпійка, яка вже довгі роки не виходить з моди. Її надійність, привабливість і якість багато в чому залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Ще якихось тридцять чи сорок років тому існував стереотип, що предмети гардеробу, особливо ті, що контактують із шкірними покривами людини, мають бути обов'язково виготовлені з натуральної тканини. Це було виправдано тим, що якісних синтетичних матеріалів у природі не існувало.

Олимпийки

Значення синтетики

Проте сьогодні існує величезний вибір синтетичних матеріалів, які за своїми характеристиками перевершують натуральні тканини. Це зовсім не означає, що від виробів із натуральних трикотажних тканин необхідно відмовлятися. Звичайно, експлуатація та догляд за подібними виробами суворо регламентується, ставлячи при цьому чимало обмежень. Особливу увагу необхідно приділяти дотриманню температурного режиму під час прання, інакше може статися зміна розміру та навіть форми виробу. Яскравий орнамент, нанесений на поверхню олімпійки, може полиняти, тому досвідчені користувачі вважають за краще перше прання проводити в ручному режимі, уважно спостерігаючи за взаємодією тканини з теплою водою. Більш високої якості олімпійок домагаються, додаючи у виріб синтетичне волокно. У цьому випадку можна розраховувати на те, що навіть після численних прань форма не зміниться, а катишки не з'являться. Відомо також, що синтетика вологу вбирати не буде, зате сприятиме її відведенню.

Правила підбору

Найчастіше олімпійки використовуються під час активних занять спортом чи тренуваннях, особливо у перших етапах розігріву. При виборі олімпійки для активних занять спортом або фізкультурою слід звертати особливу увагу на фасон. Головне, щоб цей предмет гардероба жодним чином не обмежував рух, що легко визначити під час примірки шляхом підняття та опускання рук, як вгору і вниз, так і в різні боки, плюс до цього прогини та нахили на всі боки. Будь-яка незручність має стати сигналом, що цей предмет одягу вам не підходить. Окрему увагу слід приділяти замковим елементам. Якщо йдеться про блискавку, то процес застібання та розстібання повинен проходити легко, без зайвих зусиль. Необхідний атрибут олімпійки, це кишені, в яких за потреби можна буде залишати різні дрібні предмети, зокрема телефон. Бажано мати можливість закривати кишені на застібки або принаймні на кнопки.

Повседневные олимпийки

Де купити

Сучасні технології та матеріали дозволяють забезпечити виробництво одягу повністю із синтетичного матеріалу. Вдягнувши на себе подібну форму, спортсмен часом зовсім її не відчуває, внаслідок чого вона відповідає назві – «друга шкіра». Результативність тренувань у таких випадках підвищується, а сам одяг прослужить довгий час. Носити олімпійку можна в поєднанні не тільки зі спортивними штанами, а й популярними на сьогоднішній день джинсами, а то й із шортами чи подовженими бриджами. Більше подробиць можна дізнатися звернувшись до нашого інтернет-магазину, отримавши при цьому можливість:

  • купити олімпійки;
  • скористатися каталогами олімпійок;
  • дізнатися ціни на олімпійки та придбати необхідні недорого;
  • замовити олімпійку з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України.
Відображення:
Вгору