0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мінітрактор DongFeng 240|244

Міні-трактор DongFeng 240|244

Власники дачних ділянок, заміських будинків або жителі, які постійно проживають у сільській місцевості та володіють земельними ділянками, із задоволенням використовують міні-трактори для обробки своїх ділянок. Очевидно, що застосування техніки значно полегшує процес обслуговування земельної ділянки та суттєво скорочує час, який необхідно витратити на його обробку. Зручність використання міні-трактора також полягає в тому, що має відносно невеликі, компактні розміри, що дозволяють зберігати, ремонтувати і обслуговувати на невеликій, виділеній спеціально для нього ділянці, а також відмовитися від використання важких, повнорозмірних тракторів або косарок. У сучасному світі, багатому на присутність різноманітних товарів у торговельній мережі, не складно придбати міні-трактор, різноманітне навісне обладнання та запасні частини до нього, причому виробники гарантують гідну якість. Це стосується як японських або німецьких виробників, так і білоруських, російських і китайських виробників.

Призначення міні-трактора

При виборі міні-трактора в першу чергу необхідно чітко уявляти собі, для яких цілей він буде використовуватися в більшості випадків. Так для роботи на сільськогосподарських ґрунтах більше підійде звичайний міні-трактор, а от якщо передбачається більшість робіт виконувати на ділянках засаджених садовими деревами, то для цього існує спеціальний садовий міні-трактор. Міні-трактор є універсальною машиною, яку можна застосовувати для вирішення різних завдань за допомогою різноманітного, як навісного, так і причіпного обладнання. До такого обладнання можна віднести, наприклад, причіп, плуг, ківш, культиватор та багато чого іншого. Багато міні-тракторів можуть бути оснащені кабіною для водія, що дозволяє виконувати необхідні роботи практично в будь-яких погодних умовах. Що стосується садових міні-тракторів, то з їх допомогою можна проводити садові та деякі збиральні роботи. Вони відрізняються більшою компактністю, меншою потужністю двигуна, відсутністю кабіни, неможливістю підключати додаткове обладнання, зате їх простіше обслуговувати та керувати.

Трансмісія та привід

У переважній більшості випадків міні-трактори мають задній привід, проте є й такі, у яких реалізований привід на чотири колеса. Завдяки тому, що діаметр задніх коліс значно збільшений у порівнянні з передніми, міні-трактору забезпечується покращене зчеплення з ґрунтом, а якщо ще й присутній повний привід, то такому міні-трактору набагато легше впорається з різними перешкодами у вигляді вибоїн та купин. Але слід враховувати, що споживання палива у повнопривідних тракторів значно вище, ніж у їх задньопривідних побратимів. Що стосується трансмісії, то вважається, що на міні-трактора краще всього встановлювати ступінчасту механічну, так як вона має найбільш простий пристрій, відносно недорога в ремонті, надійна і дозволяє водієві здійснювати постійний контроль за швидкістю, яку розвиває міні-трактор.

Де купити

Звичайно, керувати трактором, на якому виробник встановив автоматичну коробку передач, набагато простіше, але вона значно дорожча і при виконанні ремонтних робіт можуть виникнути серйозні складнощі. Ще більш непрості проблеми можна отримати, придбавши міні-трактор із встановленою безступінчастою трансмісією. Звичайно, у неї є перевага, яка полягає в плавності набору швидкості і торканні з місця, але дорожнеча у разі поломки, ця перевага нівелює. Якщо ви збираєтеся придбати міні-трактор або знадобилися запасні частини до нього, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити міні-трактор DongFeng 240|244 та запчастини до нього;;
  • скористатися каталогом міні-тракторів та запасними частинами до DongFeng 240|244;
  • дізнатися ціни на міні-трактор DongFeng 240|244, а також запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • замовити міні-трактор DongFeng 240|244 або запчастини до нього з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору