0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кріплення номерного знаку

Кріплення номерного знаку

На всі моторизовані транспортні засоби встановлюються номери, які називають індивідуальними реєстраційними знаками. Як правило, державний номер виготовляють на металевому або пластмасовому листі, причому матеріал, з якого виготовлений номерний знак має світловідбивний ефект. Встановлюється номерний знак на передній та задній стороні транспортного засобу, що повною мірою відноситься до мотоциклів. Тимчасові номери можуть бути виготовлені на паперовій основі та розташовуватися відповідно під заднім або переднім склом автомобіля. Завдяки номерному знаку можна визначити, в якій державі зареєстровано транспортний засіб і навіть більше, як правило, у номерному знаку можна знайти відомості про адміністративну одиницю, де видавався цей знак.

Номерні знаки в Україні

Щодо України, то для обліку транспортних засобів тут також застосовуються знаки реєстрації. Під транспортними засобами слід розуміти не тільки автомобілі або мототранспортну техніку, але також причепи, будівельну, вантажну, спеціальну та військову техніку. Реєстраційні знаки на територіях, які зараз належать Україні, з'явилися ще на початку ХХ століття і спочатку єдиного стандарту не мали. За минулий час номерні знаки зазнали ряд істотних змін і в наш час являють собою прямокутний лист з металу або пластмаси. Все, що нанесено на такому аркуші, має відповідати стандартам, які запроваджено в нашій країні у 2004 році.

Про стандарт для номерних знаків у країні

Згідно з цим стандартом, на номері має бути вісім символів, що складається з двох літер, потім чотирьох цифр і знову з двох літер. Перші дві літери позначають код регіону, а останні дві літери це серія номера. Для літер застосовують латиницю для того, щоб державний номер України був зрозумілим і в інших країнах. Для ідентифікації номерного знака в лівій його частині наносять зображення синьо-жовтого прапора України, символ країни у вигляді латинських літер UA, а також герб країни, що є зображенням «Тризуба». Для звичайних автомобілів та мотоциклів колір номерного знака має бути білим. Відповідно до стандарту номерний знак виготовляється на алюмінієвій пластині завтовшки один міліметр із покриттям, що відбиває світло. Крім того, обов'язково застосовується нанесення захисної голограми, як UA, так і заводу виробника. Плюс до цього на звороті номерного знака ставлять штамп цього самого заводу.

Про кріплення номерного знака

Питання кріплення номерного знака можна вирішити різними способами. Існують спеціальні комплекти, що дають змогу надійно закріпити такий знак на відповідних частинах мотоцикла. Їх випускають такі відомі виробники як KURYAKIN, BIKETEC, XJB та інші. Є також продаж кріплення для номерних знаків, виготовлені на підприємствах Китайської республіки. У зв'язку з тим, що асортименти комплектів для номерних знаків досить широкий, можуть виникнути труднощі в правильному підборі такого комплекту. Але зараз у продажу з'явилося спеціальне універсальне кріплення, за допомогою якого можна встановити номерний знак практично на будь-яку марку мотоцикла. Воно має безліч отворів, пара з яких обов'язково збігаються з отворами, передбаченими для кріплення на мотоциклетному номерному знаку. Окремо варто відзначити рамку такого кріплення, яке виготовлене із протиударного та еластичного пластику.

Якщо виникла потреба з якихось причин замінити номерний знак на мотоциклі, звертайтесь до нашого інтернет-магазину і у вас з'явиться можливість:

  • придбати кріплення номерного знака;;
  • замовити кріплення номерного знака з доставкою до міста Києва або будь-яке інше місто України;
  • скористатися каталогом кріплень номерного знака;
  • дізнатися ціну на кріплення номерного знака та купити його недорого;
Відображення:
Вгору