0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Захист ланцюга

Захист ланцюга

За весь час існування мотоциклів конструктори та інженери розробили та застосували різні типи приводів, які передають крутний момент на заднє колесо. Однак найбільшого поширення набули приводи, що працюють із застосуванням ланцюгової передачі. Ланцюговий привід має низку очевидних переваг, завдяки яким він і користується заслуженою популярністю. Ці переваги виражаються насамперед у високому коефіцієнті корисної дії ланцюгової передачі, невисокої вартості в порівнянні з іншими типами приводів, простоті конструкції, легкості, з якою ланцюгова передача може бути встановлена та обслужена. Крім того, для зміни передавального числа немає необхідності докладати значних зусиль. Звичайно є і мінуси, але вони нівелюються постійним контролем за її станом та своєчасним обслуговуванням.

Недоліки ланцюгового приводу на мотоциклах

Однією з проблем є те, що під час експлуатації приводний ланцюг розтягується і виникає необхідність у його підтяжці, щоб не допустити надмірного провисання. Рішення - у міру зношування підтягувати її згідно з рекомендаціями виробника. Ще одна проблема ланцюгової передачі, це постійне забруднення ланцюга різними сторонніми елементами або предметами (пил, бруд, фрагменти покриття доріг, волога та інше). В даному випадку рекомендовано регулярне очищення ланцюга, в тому числі і із застосуванням сучасних хімічних засобів, його мастило, а також встановлення кожуха, за допомогою якого ланцюг захищається від попадання на нього всього стороннього. Крім того, такий кожух здатний погасити коливання ланцюга та його рух нагору, у разі, якщо ланцюг з яких-небудь причин буде обірваний.

Кращі виробники кожухів для ланцюгового приводу

Кожух на ланцюг, як правило, виготовляють з катаного алюмінію, поверхню якого покривають спеціальним порошком для запобігання утворенню корозії, а також подряпин. Різні види кожухів для захисту ланцюга мотоциклів виробляють такі відомі компанії, як Kappa, Komatcu, KTO, Sunny, UFO і Viper. Їх продукція з давніх-давен не потребує реклами, тому що зарекомендувала себе в найкращої сторони і нарікань серед своїх споживачів не викликає. У перспективі, а саме найближчими роками, серйозну конкуренцію цим компаніям готові надати підприємства Китайської республіки. Вже зараз їх вироби випускаються у широкому асортименті та за нижчими цінами. Щодо якості, то можна констатувати, що вона все більш порівнянна з якістю продукції європейських підприємств.

Про необхідність встановлення кожуха захисту ланцюга

Деякі власники мотоциклів відмовляються від застосування та встановлення кожухів для захисту ланцюга мотоцикла, сподіваючись на можливості сучасних змащувальних матеріалів та на можливості очищення ланцюга за допомогою гасу, ультра нових миючих засобів, у тому числі й у аерозольній упаковці. Однак, як показує практика, застосування захисних кожухів суттєво продовжує час можливої експлуатації ланцюга. Крім того, деякі виробники передбачають установку не тільки простих кожухів, що оберігають ланцюг тільки від пилу, але і складніших конструкцій, в яких реалізовано присутність масляної ванни. Однак встановлення жорстких кожухів може ускладнювати контроль за станом ланцюга та перешкоджати вільному переміщенню ланцюга через брак місця у вертикальному напрямку.

Якщо на мотоциклі встановлений захисний кожух і з якихось причин з'явилася необхідність здійснити його заміну, або у вашого мотоцикла захисного кожуха немає, а бажання його встановити є, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. При цьому у вас з'явиться можливість:

  • купити захист ланцюга, відповідний до марки мотоцикла;
  • дізнатися ціну на захист ланцюга та придбати її недорого;
  • скористатися каталогом захисту ланцюга;
  • замовити захист ланцюга з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору