0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мототрактор

Мототрактор

Як у нашій країні, так і в усьому світі, все більшого поширення набувають невеликі фермерські господарства, причому питома вага продукції, яку вони виробляють, постійно зростає. Звідси і попит, що постійно збільшується, на техніку і механізми, за допомогою яких, можна було б полегшити догляд і обробку земельних ділянок, відносно невеликої площі. До таких механізмів відноситься мототрактор, або, як його прийнято називати, мінітрактор. Такі механізми дозволяють виконувати досить широкий спектр робіт, які можна зарахувати до сільськогосподарських. Серед них можна знайти й екземпляри, які класифікуються як бюджетні, а їх зміст не можна назвати дорогим.

Про потужність двигунів

Сучасні трактори у своїй більшості є універсальними, тому що їх можна використовувати спільно з різноманітними як причіпними, так і навісними агрегатами, які в свою чергу є досить продуктивними механізмами. При підборі мототрактора в першу чергу необхідно враховувати такий фактор, як площа, яку доведеться обробляти. Якщо оброблювана площа не перевищуватиме півтора гектарів, то цілком вистачить двигуна потужністю від десяти до дванадцяти кінських сил. Якщо ж ви припускаєте за допомогою мінітрактора обробляти ділянку близько трьох гектарів, то варто подумати про придбання такого механізму, на якому було встановлено двигун потужністю від п'ятнадцяти до вісімнадцяти кінських сил.

І нарешті якщо передбачувана площа обслуговування за допомогою мототрактора ще більша, то варто розглянути варіант його придбання з встановленим двигуном потужністю близько двадцяти чотирьох кінських сил. З його допомогою можна буде впоратися не лише із оранням земельної ділянки, а й доглядом за посіяною культурою, її прибиранням, а також доставкою до місця, де вона буде перероблена. Міні-трактори такого класу мають високі, як тягові, так і зчіпні параметри, володіють широким функціоналом. Крім того, у них відмінна продуктивність, як для свого класу механізмів, за рахунок чого вони без проблем можуть впоратися з якісним обслуговуванням площ вищевказаних розмірів.

Переваги малолітражних мототракторів

Щодо малолітражних мототракторів, то головна перевага полягає в невисокій ціні їх утримання. Крім цього, завдяки компактним розмірам, вони мають відмінну маневреність, що дозволяє використання таких механізмів на ділянках невеликої площі, навіть якщо вона нестандартної форми, причому це цілком виправдано і ефективно. Дуже навіть успішно мінітрактор можна використовувати всередині комплексів тваринницьких, складських приміщеннях, а також парникових майданчиках.

В даний час у продажу можна зустріти мототрактори європейського, вітчизняного та азіатського виробництва. Європейські екземпляри відрізняються високою якістю та відповідно високими цінами. Вітчизняні мінітрактори користуються найбільшим попитом, оскільки ціни на них нижчі за європейські, а запасні частини знайти простіше. Що ж до азіатського сегменту ринку мототехніки, в першу чергу маються на увазі екземпляри, що поставляються з Китаю, то їх характеризують такі показники, як мінімізовані витрати на обслуговування, бюджетна вартість готових виробів, а також уніфікація як витратних матеріалів, так і запасних частин;

На останнє твердження варто звернути особливу увагу. Мототрактор не доводиться купувати щодня, а ось запасні частини до нього або витратні матеріали, можливо, доведеться закуповувати частенько. Це питання, яке за допомогою нашого інтернет-магазину, можливо вирішити швидко. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити мототрактор, а також запасні частини для нього;
  • скористатися каталогом для мототракторів та запасних частин до нього;
  • ззамовити мототрактор або відповідні запасні частини, з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціни як на мототрактор, так і на запасні частини до нього, при цьому купити все це недорого;
Відображення:
Вгору