0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун KM385BT

Двигун KM385BT

Китайська компанія Shandong Huayuan Laidong Engine Co., LTD добре зарекомендувала себе на ринку дизельних двигунів. Підтвердженням є поява у продажу трициліндрового, чотиритактного дизельного двигуна внутрішнього згоряння, виготовленого на виробничих площах цієї компанії. Він отримав визнання як з боку виробників транспортної техніки для сільського господарства, так і з боку приватних споживачів. У результаті такі трактори, як Jinma JM-244, Zoomlion RD-244, Shifeng SF-244, Foton Lovol TE-244, Dongfeng DF-244, Xingtai XT-244 та деякі інші, встановлюють саме двигун KM385BT. У цьому двигуні виробник застосував вертикальне компонування для трьох циліндрів двигуна. В результаті робочий об'єм становить 1532 кубічних сантиметрів, а потужність двигуна може становити двадцять чотири кінські сили, яка досягається при обертанні валу зі швидкістю 2350 оборотів за хвилину. Вал розташований горизонтально і обертається проти годинникової стрілки.

Комплектація двигуна

В даному двигуні реалізована рідинна система охолодження та пряме упорскування паливної суміші, що дозволяє йому працювати стійко з великим запасом міцності та надійності. Для запуску цієї силової установки використовується електростартер. Габаритні розміри невеликі та становлять 569х525х604 міліметрів, при цьому вага досягає двохсот п'ятдесяти кілограм. Привертає увагу той факт, що в комплекті до двигуна додається паливний насос високого тиску, електростартер, паливний і масляний фільтри, а також генератор. На жаль виробник у комплектацію не включає такі вузли та деталі, як зчеплення, глушник, повітряний фільтр, радіатор, свічки розжарення та гідронасоси. За розрахунками такого двигуна необхідний паливний бак близько дев'ятнадцяти літрів, тоді як у картері може бути 6,6 літрів масла. Рекомендовано до вживання моторне масло марки SAE10W-40. Виробник гарантує безпроблемну експлуатацію цього двигуна протягом дванадцяти місяців.

Порівняння двигунів

Широке поширення серед малої сільськогосподарської техніки дизельні двигуни внутрішнього згоряння набули завдяки своїй економічністі, хорошій потужності, високому моменту, що крутить, і надійності. Технічні характеристики KM385BT на сьогоднішній день не поступаються, а в дечому навіть перевершують аналогічні характеристики двигунів, що працюють на бензині, саме тому виробники малої сільськогосподарської техніки віддають перевагу дизельним двигунам. Конструкторам вдалося знизити до прийнятного рівня шумові показники дизельних двигунів та максимально наблизити їх до показників бензинових двигунів. Порівнюючи конструкції бензинового та дизельного двигунів, суттєвих відмінностей можна і не знайти. Поршні, циліндри, шатуни - все одно, якщо не торкатися клапанної групи.

Де купити

  • купити двигун KM385BT чи запасні частини до нього;
  • скористатися каталогом дизельних двигунів та запасних частин до них;
  • дізнатися ціни на двигун KM385BT або запасні частини до нього та придбати необхідне недорого;
  • замовити двигун KM385BT або запасні частини до нього з доставкою до будь-якого регіону України, включаючи місто Київ;
Відображення:
Вгору