0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Вісь маятника

Вісь маятника

Всі суперечки конструкторів з приводу того, якою має бути правильна задня підвіска мотоцикла, ні до чого не приводять, і кожен залишається на своїй думці. Але той факт, що в даний час найбільшого поширення набула задня підвіска маятникового типу - незаперечно. Конструкція задньої підвіски цього типу може бути різною, але у будь-якому випадку її необхідно кріпити до рами мотоцикла. Однією з найважливіших деталей у цій конструкції є вісь маятника. Як і будь-яка інша деталь задньої підвіски, на яку під час поїздок припадають неабиякі навантаження, вісь маятника з часом зношується і потребує заміни. Необхідність заміни осі маятника можна визначити, якщо похитати заднє колесо або сам маятник у горизонтальному напрямку.

Якщо в ході такої перевірки виявляється люфт у маятнику, то напевно його вісь зносилася і потребує заміни, хоча не можна забувати і про підшипники або втулки маятника, які також могли стати непридатними. Придбати нову вісь маятника можна у спеціалізованих магазинах із продажу запасних частин для мотоциклів. При виборі виробників осей маятника радимо звернути увагу на продукцію компанії All Balls. Вироби цієї компанії відрізняються високою якістю, міцністю та стійкістю до зносу. Крім того, в даний час у продажу є деталі маятника, які випускають китайські підприємства. І хоча багато хто не довіряє цим виробникам, але якість їхньої продукції дедалі більше наближається до європейських стандартів.

Значення підвісок мотоцикла

Ось маятника, як і маятник, є складовими частинами задньої підвіски мотоцикла. І передня та задня підвіски призначені для забезпечення гарної керованості мототранспортним засобом. Тобто саме від них залежить безпека мотоцикліста, а також комфорт під час переміщень на цьому транспортному засобі. Особливого значення наявність якісних підвісок набуває під час їзди ґрунтовими дорогами, а також у місцях, де доріг, як таких, не спостерігається зовсім. З історії відомо, що до сорокових років минулого століття мотоциклісти обходилися взагалі без задньої підвіски. Що й не дивно, тому що розвинути пристойну швидкість на мотоциклах на той час було проблематично і для їхньої нормальної керованості цілком вистачало передньої підвіски.

Трохи про задню підвіску свічкового типу

Водіям мотоциклів того часу доводилося задовольнятися пружним сидінням, а також еластичністю і пружністю задньої покришки, які пом'якшували удари від нерівностей дороги. Найгірше доводилося пасажиру, який перебував за мотоциклістом і з метою витримати навіть нетривалу поїздку, змушений був підкладати спеціальну подушку. Але чим далі, тим більшу швидкість могли розвивати мотоцикли, і конструктори змушені були з метою забезпечення безпеки байкерів розробляти різні конструкції задніх підвісок. Спочатку популярність і широке поширення отримали задні підвіски свічкового типу. Однак недоліки такої підвіски, які полягали в їхній недовговічності та неможливості забезпечити хорошу керованість мотоцикла під час здійснення поворотів, зумови їх недовгу популярність, і як наслідок на заміну підвіскою іншої конструкції.

Де придбати вісь маятника

Інша конструкція підвіски передбачає наявність маятника, в якому і є вісь маятника. Задні підвіски маятникового типу і нині є найпопулярнішими типами задніх підвісок мотоцикла. Маятники також можуть бути різними за своєю конструкцією, але кріплення їх до рами мотоцикла, як правило, не обходиться без осі маятника. Якщо в результаті діагностики задньої підвіски мотоцикла встановлено, що вісь маятника потребує заміни, то запрошуємо вас в інтернет-магазин Мотоквартал. Тут самостійно або за допомогою продавців магазину можна:

  • купити вісь маятника для конкретного мотоцикла;
  • замовити вісь маятника з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом осей маятника;
  • дізнатися ціну на вісь маятника та купити її недорого;
Відображення:
Вгору