0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Елементи кріплення

Елементи кріплення

Людина, яка по-справжньому захоплена мототехнікою і проводить велику частину свого життя в сідлі мотоцикла, не з чуток знає про небезпеки, які підстерігають кожного драйвера на дорозі. Особливо ризик зростає при поїздках за умов поганої видимості. Це може бути як темний час доби, так і різні погодні умови, такі як туман, дощ або, наприклад, курна буря. Захистити себе при пересуванні в таких умовах повністю неможливо. Звичайно мінімізувати небезпеку може допомогти відповідне мотоциклетне екіпірування. А якщо до цього додати ще й гарне освітлення ділянки дороги за допомогою головної фари, ризик можна звести до мінімуму. На жаль, не всі мототранспортні засоби обладнані фарами, що дають якісне освітлення.

Способи покращити світло фари

Вирішуючи це питання багато мотоциклістів встановлюють більш потужні галогенові або ксенонові лампи, але це не завжди сприяє повному вирішенню проблеми. Але так влаштована людина, що рішення шукати буде до повного усунення проблеми, що виникла. У разі освітлення одним із способів поліпшити його, є встановлення додаткової фари, або заміна штатної, на подвійну фару. Здійснюючи таку ідею доводиться вирішувати низку питань. Насамперед необхідно вирішити, на якій ділянці мотоцикла буде встановлена ​​фара. Другий пункт передбачає покупку додаткової або подвійної фари, причому така, яка б своїми характеристиками і зовнішнім виглядом, влаштовувала б свого власника.

Про елементи кріплення фари

І, нарешті, третій момент. Він полягає в тому, щоб придбати відповідне кріплення для фари, що встановлюється. Найчастіше комплект настановних елементів кріплення, поставляється разом із самою фарою. Але може статися так, що в наборі елементи кріплення будуть відсутні, або вони не будуть підходити, для встановлення фари в обраному вами місці. У цьому випадку на допомогу можуть прийти такі відомі у світі любителі мотоциклів компанії, як KURYAKIN, KOMATCU, Viper, ZZQ, а також підприємства Китайської республіки. Слід зауважити, що китайські підприємства поставляють у роздрібну мережу досить широкий асортимент елементів кріплення, який до того ж не поступається якістю виробам європейських виробників і мають нижчу ціну.

Подвійна фара для мотоцикла

Що стосується подвійної фари на мотоцикл, то на неї вже спочатку передбачена система кріплення, яку споживачі визнають зручною, і що дозволяє встановити таку фару, не витрачаючи багато часу. Перевагою подвійної фари є те, що вона поєднує можливість освітлення дороги, як ближнім, так і далеким світлом. Зрозуміло, що мотоцикліст у такому разі може чітко розглянути предмети, що знаходяться поблизу транспортного засобу, і ті, що знаходяться далеко від нього. Крім того, подвійні фари цілком придатні до встановлення на них світлодіодних ламп. Як відомо, світлодіодні лампи споживають мінімум електричної енергії і при цьому видають яскравий і потужний світловий потік. Ще однією перевагою подвійної лампи є її невеликі габарити, що дає можливість встановлення такої лампи навіть на малогабаритній мотоциклетній техніці.

Де придбати елементи кріплення

Якщо ви вирішили встановити на свій мотоцикл додаткові лампи або фари для освітлення, або модернізувати вже наявні, то пройти відповідні елементи кріплення для цих електричних приладів цілком можливо в спеціалізованих торгових точках з продажу запасних частин для мотоцикла. Зокрема наш інтернет-магазин Мотоквартал для цих цілей підходить. На сторінках цього сайту ви зможете самостійно підібрати необхідні елементи кріплення. Якщо ж цей процес викличе будь-які труднощі, звертайтеся до продавців або консультантів цього магазину і ви зможете:

  • купити елементи кріплення для вашого мотоцикла;
  • замовити елементи кріплення з доставкою до будь-якого регіону України, а також до міста Києва;
  • скористатися каталогом елементів кріплення для мотоциклів;
  • дізнатися ціну на елементи кріплення та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору