0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Затискний інструмент

Затискний інструмент

При виконанні робіт пов'язаних з ремонтом транспортної техніки виникає необхідність застосування інструментів, причому, напевно, доведеться використовувати різний затискний інструмент. Без надійного кріплення оброблюваної деталі або заготівлі неможливо здійснити всі заплановані операції і працювати з незакріпленим об'єктом просто небезпечно. У торгових точках, які реалізують інструменти, у тому числі й затискні, найбільшим попитом користуються: тиски універсальні, кліщі регульовані, струбцина тригерна, струбцина G-подібна, струбцина універсальна F-подібна, кліщі, струбцина С-подібна, затискач пружинний , Струбцина кутова, Струбцина ремінна, кліщі переставні, плоскогубці, пасатижі та інше. Кожен із перелічених вище затискних інструментів має свою область застосування.

Про плоскогубців

Не буде помилковим твердження, що найчастіше в побутових умовах із затискного інструменту використовують плоскогубці та пасатижі. Такий інструмент є не тільки у кожному виробничому підприємстві, а й у кожному будинку чи квартирі. Їх можна використовувати як для роботи з різними матеріалами, так і при виконанні ремонтних або профілактичних робіт будь-якої техніки, в тому числі і електроустаткування. Як випливає з назви, плоскогубці мають плоскі губки. На внутрішній поверхні губок наноситься поперечна насічка, яка може виконуватися з різним ступенем частоти. Ручки плоскогубців та їх робоча частина найчастіше виготовляються в монолітному варіанті. При проведенні електромонтажних чи слюсарних робіт у плоскогубців практично немає альтернативи. З їх допомогою відносно нескладно виконувати операції із загинання дроту або металевих деталей, а також міцно утримувати деталі будь-якої форми.

Види плоскогубців

Крім того, у разі відсутності гайкового ключа цілком можливо скористатися плоскогубцями. У звичайних випадках вони чудово справляються із завданням закрутити або відкрутити як гайку, так і болт. Хоча користуватися гайковим ключем все-таки зручніше. Так як виконувати електромонтажні або слюсарні роботи доводиться в різних умовах і з деталями різної форми, застосовуються плоскогубці, що відрізняються один від одного, як за формою своєї робочої частини, так і своїми розмірами. Для виконання робіт у важкодоступних місцях можна застосувати плоскогубці, у яких губки виготовлені як тонкими, а й витягнутими. Є також плоскогубці, спеціально призначені для того, щоб дістати деталь з-під прикритої поверхні. Для цього їх губи вигинають під певним кутом. Часто виникає потреба захопити невелику деталь, розташовану у незручному місці. Для цього застосовують плоскогубці, які ще називають «качконоси». У них губки виконують у формі, порівнянної із формою пінцету.

Нерідко виникає потреба провести ремонт виробів, що містять елементи, грубий дотик яких не допустимо. Впоратися із ситуацією допомагають або спеціальні інструменти, або звичайні, але обладнані силіконовими накладками. А ось при роботі з електроустановками рекомендується використання плоскогубців із ручками покритими діелектричним матеріалом. На цьому матеріалі обов'язково має бути вказівка на максимальну величину напруги, яка може витримати даний діелектрик. Якщо ж жодних цифр на діелектричному матеріалі виявити не вдалося, то й працювати ними в місцях, де є електричний струм, забороняється.

Де купити

Для придбання якісних плоскогубців будь-якого виду, а також затискного інструменту, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити затискний інструмент;;
  • скористатися каталогом затискних інструментів;
  • дізнатися ціни на затискні інструменти та придбати необхідні недорого;
  • замовити затискний інструмент з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
Відображення:
Вгору