0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Викрутки

Викрутки

Самонарізи, гвинти, шурупи та деякі інші види різьбового кріплення неможливо відкрутити або закрутити без застосування дуже простого, але так часом необхідного інструменту, який знайомий всім і називається викруткою. Її застосовують і на виробництві, і в гаражних умовах, і в побуті, причому користуватися викруткою вміють не лише професійні працівники чи майстри, а й прості любителі попрацювати власноруч. Це можуть бути не лише дорослі чоловіки, а й молоді люди, навіть підлітки, а також жінки, які чим далі тим більше беруться за виконання чоловічої роботи. Без застосування викрутки неможливо виконати роботи, пов'язані з установкою вимикачів, розеток та інших видів електромонтажних робіт. Не вдасться якісно відремонтувати без викрутки такі вироби, як комп'ютери чи інші види електронні прилади, не обійтися без неї при технічному обслуговуванні чи ремонті будь-якої транспортної техніки, включаючи велосипеди, будь-які види мотоциклів, автомобілі, а також механізми, що застосовуються у сільському господарстві. Всі роботи пов'язані зі складанням, розбиранням чи ремонтом меблів також не обходяться без цього інструменту.

Переваги викрутки

Безперечно, застосування електроінструменту, наприклад шуруповерта, значно прискорює виконання вищеописаних робіт, але на жаль його не можна застосувати у важкодоступних місцях, причиною чого є чималі габарити. Мало того, існують окремі деталі чи вироби, у яких застосування електроінструменту взагалі неможливе. Габарити і вага, що не додають зручностей при необхідності здійснити доставку інструменту до того чи іншого об'єкта, плюс до цього не на всіх об'єктах може бути проведена лінія електромережі, так що не буде можливості навіть зарядити акумуляторні батареї, що використовуються в певних моделях електроінструментів. Немаловажне значення має і ціна нехай навіть найпростішого шуруповерта, яка в рази вища, ніж набір викруток. Звичайно, якщо потрібно виконати великий обсяг робіт і при цьому застосування електроінструменту буде виправдано, тоді варто йти на підвищені витрати, але і в цьому випадку без звичайної викрутки навряд чи вдасться обійтись.

Поширені види

Звичайна викрутка більше пристосована для виконання простих робіт, з її допомогою можна буде працювати навіть у важкодоступних місцях, а при роботі з дрібними деталями без неї взагалі не обійтись. Крім того, її легко закріпити на поясі або перенести в кишені куртки, вона не боїться перепаду температур, вологості та будь-яких інших неприємностей. Всі домашні майстри при ремонті побутової техніки звертаються за допомогою саме до викруток, а з найпоширенішими видами цього інструменту, а саме прямими (плоськими) і хрестовими, напевно доводилося мати справу будь-якій людині. Для ремонту таких виробів, як музична апаратура, комп'ютери або мобільні телефони (смартфони), застосовують спеціальні викрутки, але через їхню вузьку спеціалізацію, набувають їх далеко не в кожному господарстві.

Де купити

Історія появи інструменту, який у сучасному світі називається викруткою, сягає своїм корінням у далеке минуле, а саме в шістнадцяте століття. Саме тоді з'явилися вироби, обладнані гвинтовими з'єднаннями. Головка гвинта виконувалася у вигляді шестигранника, але часто грані при частому використанні злизувалися і відкрутити такий гвинт було дуже важко. З метою полегшення процесу відкручування і закручування гвинтів, у його верхній частині пропилювали паз плоскої форми, а як викрутка використовувалася плоска стамеска. Всім бажаючим придбати якийсь вид викруток пропонуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити викрутки, як поштучно, так і в наборах;
  • замовити викрутки з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом викруток;
  • дізнатися ціни на викрутки та придбати необхідні недорого;
Відображення:
Вгору