0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини позашляхові off-road 18"

Шини off-road 18"

Для поїздок на мотоциклі поза дорогами загального користування, а також для занять позашляховим спортом випускаються покришки, що мають специфічні якості. Таку гуму випускають різні компанії, серед яких, що зарекомендували себе на світовому ринку з найкращого боку та відомі якістю своєї продукції Bridgestone, Continental, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Motoz, Pirelli та Shinko. Покришки для позашляхового спорту відрізняються малюнком, який інакше як агресивний і не назвеш, а також на зовнішній поверхні покришки обов'язково є яскраво виражені елементи. Завдяки цим елементам покришка має можливість використовувати для кращого зчеплення з ґрунтом або треком будь-які нерівності на їх поверхні.

Гума, призначена для занять позашляховим спортом, зовсім не годиться для їзди дорогами загального призначення та покритими асфальтом. Та й самі спортсмени воліють дорогами з асфальтовим покриттям на таких шинах не їздити, насамперед через те, що ресурс такої покришки на асфальті буде вичерпаний дуже швидко. Максимум, що можна дозволити собі в такій ситуації, це з гаража, або того місця, де зберігатиметься мотоцикл, доїхати до траси. Особливістю позашляхової гуми є те, що її конструкція класифікується як діагональна і передбачає наявність усередині покришки камери. Якщо відомо, що шина буде використовуватися без камери, то в неї встановлюють спеціальний мус, що робить її абсолютно стійкою до проколів.

Якщо говорити про розміри таких шин, то R18, як і R21 і R19, є найбільш популярними серед мотоциклістів. Що стосується покришок R17, то вони зустрічаються набагато рідше. Що стосується міні мотоциклів типу пітбайк, то для них промисловість випускає покришки розмірами, що відповідають R10, R12, R14 і R17. Слід зауважити, що гума для занять позашляховим спортом поділяється на два типи, один з яких призначений для участі в мотокросах, а другий для ендуро. Причому як у першому, так і в другому випадку покришки поділяють на такі, які можуть використовуватися любителями, і професіоналами, що використовуються. Щоправда, нову, але застарілу гуму для професіоналів, виробники починають рекомендувати до використання любителям. Незатребуваний залишок продукції виробники хочуть продати, професіонали не поспішають її купити, а ось любителям вона підійде якраз.

Для професіоналів, які беруть участь у різних змаганнях, позашляхова гума, як правило, є витратним матеріалом. У цьому чудово обізнані виробники позашляхової гуми, тому рекомендують регулярно здійснювати її заміну. Причина одна - її швидке зношування. Втім, для спортсменів головним є, щоб встановлена ​​гума забезпечила можливість набрати на ній максимальну швидкість і при цьому надійність зчеплення з покриттям залишалася на належному рівні. А термін служби чи довговічність із зносостійкістю залишаються на другому плані.

Висновок напрошується однозначний. Якщо ви займаєтеся спортом, пов'язаним з мотоциклетними гонками, які проходять на ділянках без дорожнього покриття, то це ті самі шини, і без них вам не обійтися. А в інших випадках вони вам навряд чи знадобляться. Тим, кому вони таки потрібні корисним стане звернення до такого інтернет-магазину, як Мотоквартал. Тут ви зможете самостійно, користуючись сторінками цього сайту, або за допомогою консультантів та продавців магазину, підібрати шини, які відповідають вашим потребам. Більше того, після звернення до нашого магазину у вас з'являться такі можливості:

  • Купити шини off-road 18";
  • Скористатися каталогом шин off-road 18", якщо в цьому виникне потреба;
  • Замовити шини off-road 18" з доставкою до будь-якого міста України, включаючи її столицю, місто Київ;
  • Зафіксувати актуальну на день покупки ціну на шини off-road 18" та при цьому отримати шанс купити їх недорого, завдяки можливій знижці;
Відображення:
Вгору