0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини дорожні Road 16"

Шини Road 16"

Як би акуратно власник мотоцикла не поводився б зі своїм «залізним другом», рано чи пізно настає момент, коли необхідно здійснити заміну тієї чи іншої деталі, що вийшла з ладу. Найчастіше такою деталлю, а точніше деталями, стають мотоциклетні шини. Їхній підбір справа відповідальна і потребує дуже ретельного підходу. Навіть якщо всі ваші поїздки на мотоциклі полягають у вечірніх прогулянках, десь у дачному селищі або заміській місцевості, є велика ймовірність потрапити в неприємну ситуацію через неправильний підбір шин. Що вже говорити про мотоциклістів, які прагнуть вітру в обличчя і люблять швидкість. Висновок напрошується сам собою. Підбором шин потрібно займатися серйозно.

Найкращі компанії з виробництва дорожніх шин

Рекомендується підбирати та купувати шини тільки відомих виробників, продукція яких пройшла перевірку часом, і зарекомендувала себе лише з гарного боку. Вона має бути стійкою до стирання, надійною, міцною і не підводити, навіть в екстремальній ситуації. Свій вибір варто зупинити на модельних рядах таких відомих компаній як Avon, Bridgestone, Continental, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli та Shinko. Саме ці компанії ощасливили своєю продукцією велику кількість мотоциклістів, які воліють вибирати безпеку, хороше зчеплення з різними типами дорожніх покриттів, впевненість як при подоланні прямолінійних ділянок дороги, так і при здійсненні поворотів або маневрів.

Переважна частина молодого покоління мотоциклістів схильні вибирати для своїх поїздок покришки, які можна зарахувати до класу дорожньо-спортивних шин. Вони повністю підходять для використання на дорогах загального користування. Не виникне з ними будь-яких особливих труднощів при експлуатації в умовах підвищеної вологості на поверхні дороги, включаючи звичайний дощ. Канавки виконані на зовнішній робочій частині покришки цілком справляються з відведенням води і дозволяють впевнено керувати мотоциклом в умовах підвищеної вологості або дощу. Але вся краса полягає в тому, що і заїхавши на спортивну трасу, такі шини можна експлуатувати.

Переваги дорожніх покришок

Звичайно порівняти їх із професійними гоночними покришками не можна, але для любителя, який один, або два рази на тиждень заїжджає на картодром чи трек, більше з метою розважитися, ніж брати участь у змаганнях, дорожніх покришок зі спортивним ухилом буде цілком достатньо. Більше того, покришки такого плану не потребують тривалого розігріву, та й їх властивості в холодному і розігрітому стані не зазнають істотних змін. А ось феноменальних зчіпних властивостей із дорожнім покриттям, якого можна досягти на розігрітих гоночних шинах, на дорожньо-спортивній гумі досягти не вдасться.

Звідси рекомендація. Необхідно дотримуватись граничної обережності розвиваючи максимальну швидкість на таких покришках, так як можна і не втримати мотоцикл в межах дорожнього простору. А ось ресурсом щодо гоночних шин дорожньо-спортивні покришки можуть похвалитися. Залежно від правильності поводження та догляду за ними, їх пробіг може становити від чотирьох до семи тисяч кілометрів.

Де придбати дорожні покришки

Отже, якщо ви для себе вирішили, що нічого крім дорожньо-спортивних шин ви на своєму мотоциклі не уявляєте, і вже точно знаєте, який виробник шин вам краще, то звертайтеся в наш інтернет-магазин. Тут у вас буде можливість підібрати шини для мотоцикла в остаточному варіанті, а якщо раптом виникнуть сумніви, продавці та консультанти цього магазину допоможуть з ними впоратися і зробити правильний вибір. Крім того, у вас буде можливість:

  • купити шини Road 16", що виробляються обраною вами компанією;
  • замовити шини Road 16" з доставкою на зручну вам адресу як в місті Києві, так і будь-яку іншу адресу в населених пунктах України;
  • за необхідності скористатися каталогом шин Road 16";
  • погодити ціну на шини Road 16" та купити їх недорого, завдяки знижці інтернет-магазину;
Відображення:
Вгору