0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Сумки на багажник

Сумки на багажник

Мотоциклістам, особливо тим, хто займається мототуризмом, штатного багажника та бардачку не вистачає для того, щоб взяти з собою все необхідне. Вирішити цю проблему неважко за допомогою придбання та встановлення додаткового багажного відділення. Місцем установки для додаткового багажника може бути задня частина мотоцикла. Як основна опора цілком допустимо використовувати сідло пасажира і підрамник, який знаходиться позаду пасажирського сідла. Сумка або кофр, встановлені як задній багажник, впливатимуть на аеродинамічні якості мотоцикла, що в свою чергу вплине на динаміку його руху та витрату палива.

Переваги двоколісних транспортних засобів

Додаткове багажне відділення може знадобитися не лише тим, хто здійснює далекі переїзди, а й мотолюбителям, які переміщуються в межах одного населеного пункту. У сучасних мегаполісах, з їх насиченим трафіком, дістатися необхідного пункту призначення на двоколісному транспорті найчастіше буває в рази швидше, ніж на автомобілі, не кажучи вже про громадський транспорт. Багато служб доставки, враховуючи економічність, маневреність та швидкість, стали використовувати для перевезення мотоцикли або скутера. Розмістити все необхідне для перевезення стало можливим завдяки додатковим багажним відділенням.

Матеріали для додаткових багажників

Сумки або кофри, що встановлюються на мотоцикл як додатковий багажник, розрізняються формою, типом кріплення та матеріалом, з якого їх виготовляють. Для виробництва твердих кофрів застосовують пластик або алюміній. М'які сумки можуть бути виготовлені зі штучного волокна, текстилю чи шкіри. І додаткові багажники виготовлені з м'якого матеріалу, і ті, які виготовлені з жорсткого матеріалу, мають свої шанувальники. Вибираючи додатковий багажник, необхідно враховувати умови, в яких він буде експлуатуватися, адже кожен тип багажника розроблявся для вирішення певних завдань.

Переваги і недоліки

Сумки або кофри виготовлені з м'яких матеріалів, зазвичай мають нижчі ціни, ніж їх тверді побратими, можуть бути відносно легко самостійно відремонтовані. Вони одночасно мають компактні розміри (складаються) і в той же час здатні вмістити в себе багато різних речей. Крім того, такі багажники легко кріпляться до мототранспортного засобу і в деяких ситуаціях можуть зіграти роль амортизаційного пристрою, захистивши мотоцикліста від травм при падінні або ударі ззаду.

Жорсткий кофр безсумнівно виглядає респектабельніше і солідніше, ніж виготовлений з м'якого матеріалу. У таких багажниках зручно не тільки перевозити, але й зберігати різне похідне начиння. Виправдано застосування алюмінієвих багажників за умов екстремальних поїздок. Тверді кофри оберігають вміст від попадання вологи, а також захищають від зовнішніх ударів середньої сили. Отже якщо з'явиться необхідність у перевезенні різних електронних пристроїв, варіант багажника виготовленого з жорсткого матеріалу буде оптимальним. Так, вони здаються громіздкими і залишати їх без нагляду небажано, але не вимагають особливого обслуговування. Повернути первісний вигляд можна просто протерши вологою губкою або ганчіркою.

Де купити

Рано чи пізно потреба встановлення додаткового багажника виникає у кожного мотоцикліста. Прийнявши рішення придбати та встановити сумку або кофр, звертайтесь до нашого інтернет-магазину Мотоквартал. Тут ви зможете самостійно, а також за допомогою наших продавців чи консультантів підібрати потрібний виріб. Крім того, перед вами відкриються такі можливості:

  • купити сумки на багажник,, що відповідають типу чи марці вашого мотоцикла;
  • замовити сумки на багажник з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом сумок на багажник;
  • дізнатися ціни на сумки для багажника та купити необхідну недорого;
Відображення:
Вгору