0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ремкомплекти прогресії, маятника

Ремкомплекти прогресії, маятника

І прогресія, і маятник - все це безпосередньо стосується задньої підвіски мотоцикла. Задня підвіска складається з багатьох деталей, які мають властивість зношуватися в міру експлуатації. Однак їх знос і навіть поломка не є перешкодою і не унеможливлюють ремонт прогресії або маятника. Для їхнього ремонту різні компанії випускають спеціальні ремонтні комплекти, за допомогою яких можна досить швидко та якісно здійснити ремонт задньої підвіски мотоцикла.

Фахівці відзначають надійність деталей ремонтних комплектів, які виробляють такі компанії, як 4Ride, PROX, TOURMAX, All Balls, а також деякі японські підприємства. Мотоцикл сам по собі є об'єктом підвищеної небезпеки, а вихід з ладу будь-яких деталей задньої підвіски може тільки підвищити небезпеку, так що ремонт задньої підвіски мотоцикла необхідно здійснювати своєчасно і купувати тільки якісні деталі відомих фірм.

Про задню підвіску мотоцикла

 

Ще не в такому далекому минулому мотоциклісти вважали за необхідне наявність тільки гарної передньої підвіски, а на задню практично й уваги не звертали. Таке ставлення до підвісок тривало доти, доки мотоцикли розвивали невелику швидкість. Переглянути це ставлення довелося тоді, коли швидкість, яку почав розвивати мотоцикл, значно зросла. І наприкінці сорокових років минулого століття з'явилися перші задні підвіски на мотоциклах. Особливо була важлива її роль при поїздках ґрунтовими дорогами, та й взагалі дорогами не покритих асфальтом.

 

Підвіска свічкового типу

Одним із перших варіантів задніх підвісок мотоцикла, яка була запущена у масове виробництво, стала так звана підвіска свічкового типу. Якщо спрощено, то така підвіска була парою пружин, що встановлюються у вертикальному положенні з двох сторін рами. Пружини розташовувалися у задній вилці між двома її кронштейнами. Між пружинами розташовувалась і вісь колеса. В результаті установки на мотоцикл підвіски свічкового типу комфорт їзди збільшився багаторазово, як і ціна на такі мотоцикли.

Але були у такого типу задньої підвіски та суттєві недоліки. До недоліків в першу чергу можна віднести швидкість зношування такої підвіски, через що її доводилося часто ремонтувати або проводити повну заміну. З іншого боку, хід підвіски був явно недостатній, а заднє колесо скручувалося щодо рами, оскільки кінці вилки були між собою взаємопов'язані.

Маятникова, важільна підвіска

Але, як відомо, технічний прогрес не зупиняється ні на хвилину і на зміну підвіскам свічкового типу, прийшла задня вилка, що коливається, або як ще її називають - маятниковою важільною. Цей тип підвіски набув широкого поширення і застосовується нині. Впроваджені в цю підвіску принцип роботи і сама ідея змін не зазнали, а ось матеріали, що йдуть на її виготовлення і сама технологія виробництва, постійно вдосконалюються.

Традиційна конструкція підвіски важеля, маятникової передбачає встановлення двох амортизаторів, причому вони встановлюються з кожної сторони по одному. Як їх кріплення використовують відповідно важіль та підрамник, які розташовуються з різних боків. Найчастіше задні підвіски вищеописаної конструкції зустрічаються в мотоциклах невисокої вартості, або їх можуть встановлювати любителі класичної стилістики, наприклад в байках, які можна віднести до ретро стилю.

Де придбати ремкомплекти

Якщо у вас виникла потреба відремонтувати задню підвіску звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити ремкомплекти прогресії, маятника для мотоцикла;
  • замовити ремкомплекти прогресії, маятника з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціну на ремкомплект прогресії, маятника та купити їх недорого;
  • скористатися каталогом ремкомплектів прогресії, маятника;
Відображення:
Вгору