0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини для квадроциклів (ATV, UTV)

 

Покришки для квадроциклів

Ставши щасливим власником такої техніки як квадроцикл, ви повинні подумати і про деталі, запасні частини. Насамперед належить вирішити, у що "взути" свого нового партнера дорогою. Вибір шин здатний суттєво вплинути на поведінку квадроцикла, зробивши поїздку комфортною та зручною, або, навпаки, перетворивши її на жах.

Так, якщо ви зробите ряд серйозних помилок, купуючи гуму для квадроцикла, то майже напевно отримаєте від неї "відповідь" у вигляді бруду, що летить в обличчя. Також від гуми залежить маневреність квадроцикла та безпека водія.

 

Саме гума для квадроциклів бере на себе основне навантаження при їзді поза дорогами. Щоб не пошкодувати про свій вибір, забудьте про вартість шин і вибирайте за якісними показниками. Оптимально знайти хороше співвідношення вартості та якості, але гнатися за дешевизною у разі покупки гуми точно не варто.

 

Запитайте поради у знайомих та друзів щодо виробника, почитайте інформацію у друкованих виданнях та мережі Інтернет. Врахуйте все, але керуйтеся лише власними думками та почуттями при виборі шин – адже їздити доведеться саме вам.

 

Всі шини поділяються на кілька типів, і гума, призначена для спортивної техніки, категорично не підходить для універсальних квадроциклів. Підбирайте шини для квадроциклів, керуючись своїм стилем водіння. Гума для агресивної їзди відрізняється підвищеною міцністю, має певні нюанси щодо твердості та конструкції.

Важливо й те, де саме ви збираєтесь їздити. Прохідність підвищується при використанні позашляхової гуми на квадроцикл, тому рекомендується забезпечити техніку "взуттям", яка напевно допоможе з подоланням снігових завалів та інших перешкод.

 

Пам'ятайте, що чим більші колеса, тим більші перепони здатний подолати квадроцикл. Але потужність двигуна має бути відповідною – солідні "монстри" вимагають чимало енергії. Якщо ви придбали повнопривідний квадроцикл, особливу увагу приділіть розмірам шин – усі чотири колеса мають бути абсолютно ідентичними за діаметром. Стійкість техніки на дорозі залежить від ширини шини, що більший цей показник, то надійніше стоїть на землі квадроцикл.

 

Вибираючи шини, не робіть поспішних висновків. Ретельно обміркуйте та зважте всі варіанти. Асортимент магазинів величезний, ваше завдання знайти те, що підходить саме вам. Якщо є сумніви, звертайтеся до консультантів, не соромтеся питати, адже йдеться про комфортну та безпечну їзду. Ви можете купити покришки ATV/UTV у Запоріжжі, Харкові, Львові, Вінниці, Києві, Дніпрі з доставкою.

Підбір шин для квадроцикла мало чим відрізняється від підбору шин для іншої мототранспортної техніки. Для початку важливо точно визначити, в яких умовах доведеться працювати покришці квадроцикла. Одна справа якщо це поїздки рівними дорогами з однорідним складом на невеликій швидкості, і зовсім інша справа якщо дорога є сумішшю вибоїн і бруду, а ваш стиль їзди інакше, як агресивним, назвати не можна. Зрозуміло, що у другому випадку без покришок, які мають такі якості, як твердість, міцність і мають підвищену ширину ніяк не обійтися, тоді як у першому варіанті, достатньо буде обзавестися звичайним варіантом покришки для квадроцикла.

Класифікація шин для квадроцикла в залежності від призначення

За своїм призначенням всі шини для квадроциклів можна поділити на такі види:

  • шини універсальні призначені для їзди на невеликі та середні відстані практично за будь-яким типом доріг. Підходять для поїздок на полювання чи риболовлю, сімейних вилазок на природу, а також можуть використовуватись для інших цілей. Широко представлені ринку різними моделями;
  • Грязьові шини призначені для подолання ділянок, поверхня яких покрита брудом. Відмінною особливістю таких покришок є їх V-подібний протектор, за допомогою якого подолання грязьової ділянки полегшується у багато разів;
  • спортивні шини призначені для швидкісної їзди твердою поверхнею. Протектор виглядає як набір прямокутних шашок, які на думку конструкторів повинні сприяти швидкому переміщенню квадроцикла;
  • шини для переміщення по сніговій поверхні. У цих покришках встановлюються спеціальні шипи, які сприяють безпечній їзді, як по снігу, так і замерзлій поверхні за рахунок гарного зчеплення;
  • шини для переміщення піском. Такими шинами обладнані квадроцикли, що використовуються в пустельних місцевостях переважно для розваги туристів. Більшість європейців зустрілися з таким видом техніки та такими покришками, завдяки відвідуванню єгипетських курортів;
  • шини для дитячих квадроциклів. Вони характеризуються невеликими розмірами від семи до десяти дюймів. Як правило, така гума має універсальний тип протектора, має достатню стійкість до зношування, спокійно долає невеликі нерівності на поверхні дороги і навіть якщо вдасться розігнати дитячий квадроцикл до середньої швидкості, вона це перенесе без проблем;

Лідери у виробництві покришок для квадроциклів

Залежно від призначення шини для квадроциклів можуть бути виготовлені із різних компонентів. Як правило, світові лідери з випуску шин застосовують каучук, як на синтетичній, так і на натуральній основі, з добавками сажі, олії та деяких інших компонентів. Продукція таких відомих компаній як DURO, ITP, Kenda, BKT, JOURNEY, KUROSAWA, MAXXIS та QIND, представлена на сторінках нашого сайту відрізняється відмінною якістю, незмінно користується популярністю та підвищеним попитом.

Звичайно можна підібрати покришки для квадроцикла, які за вартістю будуть нижчими, ніж покришки відомих та перевірених виробників. Але це буде уявна економія, адже шини, виготовлені з неякісної гуми, довго вам не прослужать. Тим більше, що умови роботи покришок, встановлених на квадроцикл до легких, ніяк віднести не можна.

Буває, що при доборі покришок визначитися з їх вибором дуже важко. У такому разі рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину, де продавці та консультанти зможуть надати дієву допомогу та після спілкування з якими перед вами відкриються наступні можливості:

  • купити покришки для квадроциклів;;
  • з метою правильного підбору скористатися каталогом шин для квадроциклів;
  • замовити покришки для квадроцикла з доставкою за адресою як у місті Києві, так і в інших містах України;
  • дізнатися актуальну на день покупки ціну на покришки для квадроциклів та придбати її недорого завдяки знижці від магазину;

Відображення:
Вгору